یادگیری طراحی وبسایت

این تاپیک 3 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 744 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 3 ژانویه 2014     11:43 ق.ظ #

modos

Subscriber
7 پست10 تاپیک

سلام،تشکر می کنم از مطالب واقعا خوب و مفیدتان از وقتی سایت شما رو پیدا کردم به یادگیری زبان های برنامه نویسی علاقه مند شدم و شروع به یادگیری آن ها کرده ام.

من اول دبیرستان هستم و چون به طراحی وبسایت علاقه مندم می خواستم به سوالات من پاسخ بدید:

1-رشته ی خاصی برای طراحی وبسایت در دبیرستان هست و اگر هست توانایی های لازم برای موفقیت در این رشته چیست؟

2-درآمد از طراحی وبسایت معمولا چقدر است و آیا بازار کار خوبی دارد؟

0  تشکر
جمعه ، 3 ژانویه 2014     12:35 ب.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

از نظر دیدگاه من :

پاسخ 1 : در نظام اموزشی کشور ما رشته ها اول به صورت جامع هست یعنی از هر شاخه ایی یه نخ به شما میدن که اگر از اون شاخه خوشت اومد خودت ادامه اون شاخه را میری یا از طریق مجتمع های اموزشی یا از طریق همین سایت 7learn یا سایت های مشابه و هر چه مدرکت بالاتر بره شاخه های کمتر و تخصصی تر میشن و برای دبیرستان فقط فنی و حرفه ایی رشته نرم افزار هست.

پاسخ 2 : برای رشته کامپیوتر در هر شاخه اییش برای اینکه درامدت خوب باشه کلا دو روش کلی وجود داره یا تو یه ضمینه خاص تاپ و بهترین باشی و یا فکر و ایده نوع بدید که تاحالا خلق نشده

موفق باشی

3  تشکر
دوشنبه ، 20 ژانویه 2014     12:15 ق.ظ #

محمد بابازاده

Subscriber
38 پست13 تاپیک

1 : رشته ی خاصی در دبیرستان نیست ، همونطور که آقا ناصر گفتن رشته ی کامپیوتر در فنی حرفه ای هست اما پیشنهاد میکنم که وارد این رشته نشی، بهتر هست که در دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کنی و بعد از 3-4 سال درس خوندن یک ذهن منطقی پیدا کنی و بعد در دانشگاه وارد رشته ی کامپیوتر بشی ، چون در هر جای دنیا رشته ی کامپیوتر و ریاضی باهم تدریس میشه اما در ایران هست که این دو رشته کاملا از هم جدا هستند ! بنابراین به نظر من بهترین کار این هست که در دبیرستان ریاضی بخونی و بعد در دانشگاه کامپیوتر بخونی ، چون کامپیوتر دقیقا با ریاضیات به وجود اومده ... با 0 و 1 !
2 : توی هر زمینه ای شما میتونین به پول زیادی دست پیدا کنین ، فقط یک راه هست و اون این هست که عاشق کارتون باشین و به بهترین وجه ممکن کارتون رو بروز بدین ... در هر شغلی همینطور هست ، مخصوصا اینکه کشور ما در زمینه ی آی تی داره روز به روز پیشرفت بیشتری میکنه ...

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 ژانویه 2014     9:04 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

[quote=20968]توی هر زمینه ای شما میتونین به پول زیادی دست پیدا کنین ، فقط یک راه هست و اون این هست که عاشق کارتون باشین و به بهترین وجه ممکن کارتون رو بروز بدین ... در هر شغلی همینطور هست ، مخصوصا اینکه کشور ما در زمینه ی آی تی داره روز به روز پیشرفت بیشتری میکنه ...[/quote]

با تشکر از آقای بابازاده ، منم دقیقا با این قسمتش موافقم

2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .