گرید ویو با شکله کاشی هایه کنار هم قرار گرفته

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sadegh naderi ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1203 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     7:17 ق.ظ #

sadegh naderi

Subscriber
2 پست1 تاپیک

با سلام خدمته اساتید عزیز 7لرن.

دوستان بنده یه مشکل دارم که خیلی وقته منو مشغول کرده و هر کار کردم نتونستم حلش کنم.

من می خوام مثله عکسه ضمیمه یه گرید ویو با تم کاشی درست کنم.اگه دوستان کمک کنن که چه طوری آیتم ها رو اینطوری کناره هم قرار بدم و نه به صورت سطر سطر ,خیلی ممنون میشم.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     10:39 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز،به انجمن ما خوش اومدین،بهتره برای نمایش محصولات از کنترل هایی مثل Repeater استفاده کنید که سفارشی سازی اون در میان بقیه کنترل های داده خیلی عالیه،این شکل طراحی هم با استایل دادن انجام میشه باید به هر محصول float:right بدین و براش margin پایین و چپ رو یک مقدار مشخص در نظر بگیرین.

2  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     2:17 ب.ظ #

sadegh naderi

Subscriber
2 پست1 تاپیک

ممنون آقا کیوان به خاطر جوابتون.

اما مشکله من با Repeater اینه که توش امکانه page بندی صفحات مانند GridView وجود نداره.من می خوام تعداد زیادی آیتم رو با یه کوری بخونم و Repeater خودش اونهارو صفحه بندی کنه.اگه این امکان وجود داره راهنماییم کنید ممنون میشم.

در ضمن انجمن خیلی خوب و فعالی دارین.حیف شد که زودتر اینجا رو پیدا نکردم.

1  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     2:46 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

درسته صفحه بندی نداره اما این کار به راحتی امکان پذیره.میتونی این مطلب رو ببینی.

1  تشکر
دوشنبه ، 28 آوریل 2014     6:32 ب.ظ #

sadegh naderi

Subscriber
2 پست1 تاپیک

خیلی ممنون از راهنماییت آقا کیوان.بالاخره تونستم چیزیو که می خوام درست کنم.بازم ممنون.

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .