گرفتن خروجی پی دی اف از پستها

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1496 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 23 مارس 2013     12:12 ب.ظ #

ahadto

Subscriber
3 پست2 تاپیک

با سلام

می خواستم بدونم که شما از چه کدی و به چه شکل اسفاده کردید که به این شکل از پستهاتون خروجی پی دی اف می گیرید؟ یعنی اینکه برای فونت تعریف کردید و عنوانها با رنگهای مشخصی هستند و آخر هر پست هم معرفی وب سایت هست و صفحات پی دی اف شماره دارند

ممنون میشم اگه توضیح بدید

1  تشکر
شنبه ، 23 مارس 2013     7:35 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

[quote=10342]با سلام می خواستم بدونم که شما از چه کدی و به چه شکل اسفاده کردید که به این شکل از پستهاتون خروجی پی دی اف می گیرید؟ یعنی اینکه برای فونت تعریف کردید و عنوانها با رنگهای مشخصی هستند و آخر هر پست هم معرفی وب سایت هست و صفحات پی دی اف شماره دارند ممنون میشم اگه توضیح بدید [/quote]
 با سلام دوست عزیز. از وردپرس استفاده می کنید؟

1  تشکر
شنبه ، 23 مارس 2013     8:59 ب.ظ #

ahadto

Subscriber
3 پست2 تاپیک

آره، می خوام دقیقا اینجور خروجی پی دی اف برا پستهام بذارم، ممنون می شم کمکم کنید

0  تشکر
یکشنبه ، 24 مارس 2013     2:50 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

از افزونه POST2PDF Converter استفاده کنید.

1  تشکر
یکشنبه ، 24 مارس 2013     2:56 ب.ظ #

ahadto

Subscriber
3 پست2 تاپیک

این افزونه رو قبلا فک کنم نصب کرده بودم ولی مثل این سایت نمیشه

ببینید پی دی اف هایی که توی این سایت تولید میشه فونتهایی مثل میترا و تیتر براشون تعریف شده و رنگ بندی های جالبی دارند و هر صفحه از پی دی اف شماره داره

فک کنم اینجا از یک کد برای خروجی گرفتن پی دی اف استفاده شده که یه جور استایل براش تعریف شده

0  تشکر
یکشنبه ، 24 مارس 2013     2:59 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

بله.

1  تشکر
دوشنبه ، 25 مارس 2013     10:48 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز

این افزونه توسط لقمان عزیز (مدیر سایت) طراحی و کد نویسی شده هر سوالی در مورد این افزونه داری از ایشون بپرس...

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .