گالری در وردپرس

این تاپیک 21 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2240 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 12 جولای 2014     7:00 ب.ظ #

kalhor

Subscriber
115 پست62 تاپیک

سلام

دوستان

کسی میدونه چرا افزونه های لایت باکس روی این قالب جواب نمیده؟

http://bg-design.net/?page_id=203

1  تشکر
شنبه ، 12 جولای 2014     7:21 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

با سلام

اول اینکه این جوری که من سورس سایتتون رو نگاه کردم خبری از lightbox نبود نکته دوم اینکه همه عکس ها به یک مطلب لینک داده شده اند در حالی که برای کارکردن lightbox معمولا در تک a rel="nofollow" href باید آدرس مستقیم خود عکس باشه .

یعنی شما باید کد های بخش گالری تون رو از این :

به این تغییر بدید :

حالا بریم سراغ توضیحات . در روش دوم که براتون مثال زدم اول ما عکس رو در ابعاد کوچک شده که خود وردپرس برام انجام داده فراخوانی می کنیم در قالب و بعد اون رو به عکس اصلی که حجم و ابعاد بیشتری داده لینک می کنیم که کار lightbox هم اینه که به اون لینک بره و عکس بزرگتر رو به صورت ajax در خود صفحه در قالب یه پنجرا بازشو بارگزاری و نشون بده واین یعنی سرعت بیشتر در بارگزاری صفحه و در نهایت رتبه بیشتر در گوگل اما این رو هم بگم که lightbox شما باید از قابلیت ajax پشتیبانی کنه . بنده به شما پیشنهاد میکنم که در گوگل به صورت لاتین یه سرچ بزنید و از یک lightbox دستی رو که شاید از هر افزونه دیگه ای هم قویتر باشه استفاده کنید و یا صبر کنید و مطلب بنده رو که در مورد همین موضوع یعنی ساخت گالری و lightbox رو که در حال انتشار است بخونید.

1  تشکر
شنبه ، 12 جولای 2014     9:27 ب.ظ #

kalhor

Subscriber
115 پست62 تاپیک

سپاس

اما من از ساخت گالری پیش فرض وردپرس استفاده می کنم

من که نباید لینک بدم مگه خود گالری وردپرس صحیح نیست؟!

1  تشکر
شنبه ، 12 جولای 2014     9:30 ب.ظ #

kalhor

Subscriber
115 پست62 تاپیک

[quote=28938]سپاس اما من از ساخت گالری پیش فرض وردپرس استفاده می کنم من که نباید لینک بدم مگه خود گالری وردپرس صحیح نیست؟!

در ضمن بگم که همین که قالب رو عوض میکنم لایت باکس به درستی کار میکنه نمیدونم چرا ای جکس روی قالب های من کار نمی کنه؟؟؟؟؟

[/quote]

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     12:05 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

چرا صحیحه مگر اینکه قالب شما مشکل داشته باشه در قسمت کد و صحیح فراخوانی نکنه، تو تاپیک دیگه ای که در همین رابطه زده بودید یک افزونه و راهکاری که برای خودم جواب داده رو معرفی کردم.

0  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     12:13 ق.ظ #

kalhor

Subscriber
115 پست62 تاپیک

لطفا کمکهر چی نیاز بود تو همین پست بگین ممنون

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     12:18 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

افزونه WP Lightbox 2 رو دانلود و نصب کنید. بعد به تگ img عکس هایی که میخوای به صورت لایت لاکس باز بشند خاصیت rel="lightbox" رو بده. واسه من اینجوری حل شد. یرا اطلاعات بیشتر در مرد استفاده از این افزونه هم به این آدرس برو.

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     12:24 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

تگ img ندارید؟ پس عکس ها با چه تگی لود میشن؟

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     12:30 ق.ظ #

kalhor

Subscriber
115 پست62 تاپیک

منظور من اینه من با خود وردپرس گالری میسازم دستی لینک نمی دم که بخوام رل رو اضافه کنم وقتی شما افزودن گالری رو از رسانه وردپرس می زنی برای مثل در خود صفحه ایندکس اصلا تگ ایمیجی وجود نداره...

نمی دونم منظور من رو گرفتین یا نه؟

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     12:31 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

میشه کدی که برای نمایش تصاویر آخرین نمونه کارهای لوگو استفاده کردی رو قرار بدی من هم استفاده کنم؟ دنباله چیزی شبیه به این بودم

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 22 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .