گالری با جی کوئری

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 698 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 8 سپتامبر 2014     1:49 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

سلام خسته نباشید:

من دارم یه گالری تصاویر درست میکنم که عکسها به صورت داینامیک هستند و از این طریق خونده میشه یه div بزرگ در قسمت بالایی دارم که تمام عکسها ی بزرگ اونجا نمایش داده میشه و overflow:hidden; قرار دادم

در زیر این div یک div دیگه دارم که همون عکسها و اونجا نمایش میدم منتها سایزشون و کوچک کردم

میخوام زمانیکه روی عکس کوچیک کلیک شد عکس بزرگ با جی کوئری از حالت hidden اجرا بشه:

این کار و انجام دادم و درست کار میکنه ولی فقط اولین عکس یعنی روی اولین عکس کوچیک کلیک میشه همون عکس بزرگ نشون داده میشه خب من چطوری میتونم بگم که دومین عکس که کلیک شد اولین hidden بشه و دومی نمایش داده بشه ؟ اگه عکس ها استاتیک گذاشته میشد با آیدی این کار و میکنم ولی وقتی به صورت زیر نمایش میدم چطوری میتونم این کار و بکنم

<div id="">

$(document).ready(function(){
$("#small-pic img").click(function(){
$("#big-pic img").fadeTo(1000,1);
})

قبلا این کار و با عکسهای استاتیک به شکل زیر تست کرده بودم ولی برای اینکه عکسها داینامیک باشه نمیدونم باید چیکار کنم:

$(document).ready(function(){
$("#one").click(function(){
$("#o").fadeTo(1000,1);
})
$("#two").click(function(){
$("#o").fadeOut(500);
$("#w").fadeTo(1000,1);
})
$("#tree").click(function(){
$("#o").fadeOut(500);
$("#w").fadeOut(500);
$("#t").fadeTo(1000,1);
})
})

0  تشکر
دوشنبه ، 8 سپتامبر 2014     1:53 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

ببخشید کدها درست ارسال نشد :

کد جی کوئری

کاری که قبلا انجام دادم و جواب گرفتم برای عکسهای استاتیک:

0  تشکر
دوشنبه ، 8 سپتامبر 2014     9:30 ق.ظ #

mahdi.mdt

Subscriber
74 پست28 تاپیک

سلام

آموزش ساخت گاری بسیار شبیه چیزی که می خواید سورسش هم هست

به راحتی هم custome میشه

البته وارد صفحه پیوندها میشید (:

که اونو خودتون حلش کنید

0  تشکر
دوشنبه ، 8 سپتامبر 2014     9:31 ق.ظ #

mahdi.mdt

Subscriber
74 پست28 تاپیک

ببخشید لینکش

1  تشکر
سه شنبه ، 9 سپتامبر 2014     11:29 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

ممنون از جوابتون من مشکل خود گالری و ندارم زمانیکه عکسها استاتیک هستن وقتی که استاتیک هستن به تک تک عکسها یه آیدی میدم و مشکلی ندارم که بگم زمانیکه روی اولی کلیک شد نشون بده روی دومی کلیک شد اولی محو بشه و دومی و نشون بده ولی وقتی که عکسها و از دیتابیس دارم میخونم مشکل دارم این که کل عکسها با یه تابع یا یه echo خونده میشه چطوری مشخص کنم که کدوم عکس اولیه کدوم دومیه که بخوام تعیین کنم کدوم محو بشه  و کدوم نمایش داده بشه

2  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .