کوتاه کردن متن با php

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1064 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     8:03 ق.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم

کلی سرچ تو نت زدم ولی چیزی پیدا نکردم یه متد میخوام که بیام مثل فیسبوک متن رو به دو قسمت تقسیم کنم بعد تو دوتا دیو بزارم تا بعد از این که کاربر روی بیشتر کلیک کرد متن کامل رو ببینه خلاصه میخوام  مثل فیسبوک درست کنم دیگه :)

0  تشکر
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     12:53 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام دوست عزیز

بابت عضویت vip شما ممنونم

براتون با جی کوئری پیاده سازیش کردم . کافیه کلاس abstract رو به تگی بدید که می خواید متنش خلاصه نمایش داده بشه .

باید کد رو ببینید . ممکنه لازم باشه بسته به نیاز و محتوای تگها کدها رو تغیر بدید .

موفق باشی

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
2  تشکر
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     1:30 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

خیلی ممنون از پاسختون اقای لقمان فکر نمیکردم قسمت vip همچین مزایایی داشته باشه به قول بچه ها دمتون گرم فقط اگه امکان داره درباره کد ها یه توضیح مختصر میدین

0  تشکر
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     1:43 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خواهش می کنم ، بالاخره شما هزینه کردید و ما باید در مقابل اون خدمات متقابل ویژه ای رو داشته باشیم .

کلیات کد به این شکله که توسط جی کوئری محتوای همه ی تگ هایی که کلاس abstract دارند گرفته میشه و به دو نیم تقسیم میشه . (نیمه اول 70 کاراکتر تعین شده که از تو کد می تونید عوضش کنید) .

بعد نیمه ی اول محتوا + یه لینک more + نیمه ی دوم محتوا جایگزین محتوای قبلی میشه . با css نیمه ی دوم محتوا مخفی شده .

با جی کوئری دوباره تعین شده که با کلیک روی لینک more ، نیمه ی دوم متن نمایش داده بشه و خود لینک more حذف شه !

به همین سادگی .

حتما در مورد جی کوئری مطالعه داشته باشید تا بهتر کد رو متوجه بشید .

0  تشکر
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     1:50 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

خیلی ممنون اقای اوندی یه سوال هم درباره append کردن المان ها در صفحه داشتم که دیگه دستورات جی کوئری روشون عمل نمیکنه مثلا برای لینک اومدم گفتم که روش کلیک شد هیچ کاری نکنه ولی وقتی تو صفحه append میشه دیگه اون جی کوئری عمل نمیکنه اقا بازم ممنون

0  تشکر
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     4:32 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

همیشه برای  سوال و مشکل جدید یه تاپیک جداگانه باز کن .

این مشکل اپند رو تو یه تاپیک دیگه مطرح کن و فایل و کدهاتم بزار ...

0  تشکر
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     5:08 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

عذر میخوام اقای اوند چشم

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 ژانویه 2014     9:11 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

تو این تایپیک معنای عضویت Vip رو به وضوح مشاهده کردم ، با تشکر از آقای آوند .

3  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .