کم کردن خطاها و افزایش سرعت وردپرس

این تاپیک 9 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  s.alifarrokh ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 657 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     7:37 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

میخواستم بدونم با چه راه هایی میشه سرعت وردپرس رو افزایش داد و از پیش امد خطا جلوگیری کرد؟مثلا خطا هایی که هر چند وقت یک بار موقع لود صفحه پیش میاد و باعث میشه کاربر صفحه رو ببنده.

ممنون میشم راهنماییم کنید

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     9:10 ب.ظ #

طراحی سایت

Subscriber
28 پست3 تاپیک

سلام ببینید دوست عزیز برای اینجور چیزا نه افزونه ای هست نه کد خاصی نه ترفنده نه ...

فقط و فقط کد نویسی استاندار میتونه از این رویداد ها جلوگیزی کنه , البته عواملی هم میتونه سرعت لود قالب رو کاهش بده مثل :

- قرار دادن عکس , کتابخانه , و ... از سایت های دیگر ( به غیر از سایت های مهم و استاندارد مانند گوگل خیلی از افراد کتابخانه خود را از گوگل لود میکنند ! ) .

- استفاده بیش از حد از افزونه های وردپرس و جی کوری .

- استفاده از تصاویر سنگین ( Full Hd ) .

- استفاده بیش از حد از آژاکس

و ...

در کل اگر هر چیزی رو بیش از حد مجازش استفاده کنید وب سایت شما از حالت طبیعی و استاندارد خودش در میادکه همین عامل باعث بروز مشکل میشه !

موفق و سربلند باشید

4  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     9:15 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

یعنی هیچ راهی نداره؟؟؟عجبا!!!بازم بهتره همه چیزتو خودت بنویسی،اه اه اه.یعنی حیف که هنوز cms نوشتن بلد نیستم،حیــــــــــف.البته الان دیگه php رو شروع کردما ولی خب نه تجربه ای نه چیزی،بازم حداقل 6 ماه طول میکشه.حیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــف.

1  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     9:36 ب.ظ #

طراحی سایت

Subscriber
28 پست3 تاپیک

ببینید دوست من یک چیزو برادرانه بهتون بگم که مثل من به مشکل بر نخورید اگر واقعآ به برنامه نویسی تحت وب علاقه دارید اول برید پایه ( زبان های برنامه نویسی تحت وب ریشه ) مثل :
HTML - CSS - JQuery
رو 100% یاد بگیرید , بعد از یادگیری این زبان ها بازم شما تازه 10% راه رو اومدی , تازه باید 1 - 3 ماه برید سراغ دیگر موضوعات این زبان ها مثل Responsive کردن قالب برید .

بعد از اینکه تمامی این هارو یاد گرفتید برید سراغ PHP ,  و مثل من نشید که از HTML و CSS پریدم رو
ASP.Net و Java
این اشتباهیه که من کردم و 1 سال سرش عقب افتادم !

2  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     11:24 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ممنون از راهنمایی شما.

نمیدونم والا،من خودمم الان گیج شدم.الان من html و css رو که کامل بلدم.به نظر شما جاوااسکرپیت رو هم الان یاد بگیرم؟خودم خودجوش شروع کردم به یاد گرفتنش و الان از جاوااسکریپت هم تقریبا همه ی مباحث مهمش رو بلدم.اینا ها رو از رو کتاب و اینترنت یاد گرفتم ولی الان انشاءالله قراره زیر نظر مدرس جی کوئری رو همراه با ریسپانسیو کردن قالب ها.بعد از اون هم میخوام برم سراغ php.حالا فقط در مورد جاوا شک دارم،به نظر شما که تجربه دارین جاوااسکریپت رو هم تا اخر یاد بگیرم یا در همین حد کافیه؟

ممنون از راهنماییتون

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     11:26 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=27371]سلام میخواستم بدونم با چه راه هایی میشه سرعت وردپرس رو افزایش داد و از پیش امد خطا جلوگیری کرد؟مثلا خطا هایی که هر چند وقت یک بار موقع لود صفحه پیش میاد و باعث میشه کاربر صفحه رو ببنده. ممنون میشم راهنماییم کنید [/quote]

توی وردپرس یه ثابتی به اسم WP_DEBUG هست که اگه مقدارش رو برابر true قرار بدید میتونید از اشکالزدایی های وردپرس بهره ببرید...

0  تشکر
پنجشنبه ، 12 ژوئن 2014     7:37 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

چه جوری باید این کارو کرد؟

1  تشکر
پنجشنبه ، 12 ژوئن 2014     1:25 ب.ظ #

طراحی سایت

Subscriber
28 پست3 تاپیک

سلام دوسا عزیز شما اگر تسلط کافی به Jquery پیدا کنید دیگه نیاز اونچنانی به جاوا اسکریپت پیدا نمی کنید و نیازی به یاد گیری حرفه آن ندارید !

2  تشکر
پنجشنبه ، 12 ژوئن 2014     3:42 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

ممنون از همه ی دوستان که در پاسخگویی دارند مشارکت می کنند .

در تکمیل صحبت های جناب ایران وردپرس یه سری موارد رو هم من اضافه کنم .

رفع ارورهای وردپرس نیازمند داشتن دانش کافی در مورد دیباگ کردن و php و ساختار وردپرس هست . شما اول باید دیباگینگ رو در وردپرس فعال کنید تا ارورها و هشدارها نمایش داده بشه . اینکارو با اضافه کردن این خط در فایل wp-config.php وردپرس می تونید انجام بدید :

اگر این خط قبلا با مقدار false وجود داشته اون رو به true تغیر بدید و مجددا اضافش نکنید .

بعد از اون باید یکی یکی ارور ها رو از بالا به پایین (چون بعضی ارورهای بالایی می تونند دلیل ارورهای پایینتر باشند که با رفع اونها پایینی ها هم رفع میشن) بررسی، دیباگ و رفع کنید .

کدنویسی استاندارد و بهینه هم خیلی مهمه که دوستمون ذکر کردند .

3  تشکر
جمعه ، 13 ژوئن 2014     3:20 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ممنون اقا لقمان.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .