کمک: نمایش ندادن یک پست

این تاپیک 8 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  iman_k26 ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 678 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     2:38 ق.ظ #

iman_k26

Subscriber
9 پست8 تاپیک

سلام

خواستم رو اینجوری مطرح میکنم که من توی سایت وردپرس یه دسته (Cat ) به اسم اخبار دارم. میخواستم ببینم میشه کاری کرد که پست هایی که برای این دسته ارسال میشه و تیک این دسته براشون میخوره توی سایت منتشر نشه و فقط زمانی که بیننده از طریق منو بار این دسته رو انتخاب کرد پست های اون نشون داده بشه؟؟

دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارن ممنون میشم جواب بدن و راهنمایی کنن...

0  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     3:07 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام بله دوست عزیز این کار به راحتی انجام میشه،باید قبل از حلقه اصلی وردپرس برای نمایش مطالب از این کد استفاده کنی.

با این کد ما مثلا دسته هایی که id اونها 7 و 8 هست رو از نمایش در حلقه حذف میکنیم،شما به دلخواه تعدادش رو کم و زیاد کن.

1  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     3:43 ق.ظ #

iman_k26

Subscriber
9 پست8 تاپیک

[quote=13980]سلام بله دوست عزیز این کار به راحتی انجام میشه،باید قبل از حلقه اصلی وردپرس برای نمایش مطالب از این کد استفاده کنی.
query_posts(array('category__not_in' => array(7,8)));
با این کد ما مثلا دسته هایی که id اونها 7 و 8 هست رو از نمایش در حلقه حذف میکنیم،شما به دلخواه تعدادش رو کم و زیاد کن. [/quote]

ممنون از راهنمایی که کردی دوست عزیز

فقط اگه امکانش هست یه توضیحی بده که کجا باید این کد رو قرار بدم؟

در ضمن با توجه به این چیزی که شما گفتید باید آی دی همه پست هایی که برای دسته اخبار میزارم رو به این نامی که توی آرایه قرار میدم تغییر بدم درسته؟

ممنون میشم در این مورد هم راهنماییم کنی

0  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     3:53 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

توی فایل index.php پوسته وردپرس یه حلقه اصلی برای نمایش مطالب سایت وجود داره که با این کد شروع میشه .

کد بالا رو باید قبل از این کد بذاری.

من نگفتم شما ID پست هارو قرا بده،گفتم ID دسته رو باید قرار بدی،همون دسته اخبار که ایجاد کردی یه ID داره باید اونو به جای اون عدد های 7و8 بذاری،بعدشم اگه خواستی مثلا یه دسته دیگه رو هم نمایش ندی بازم ID اش رو به همین قسمت (کنار 7و8) اضافه کن.

1  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     4:02 ق.ظ #

iman_k26

Subscriber
9 پست8 تاپیک

فقط یه سوال دیگه اونم اینکه با این کار دیگه پست رو تو صفحه نشون نمیده و فقط زمانی که از منو اون دسته رو انتخاب کنه نشون میده دیگه؟

راستی اگر مثلا یه دسته چندتا زیردسته داشته باشه باید چیکار کرد؟همین کارو کنیم برا همه ی زیر دسته ها کار میکنه یا باید کار دیگه ای هم کرد؟(اگر باید کار دیگه ای هم کرد خواهشا بگید)

0  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     4:08 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

بله ما در واقع کوئری اصلی وردپرس رو اینطوری ویرایش کردیم اونم توی صفحه اول،توی صفحه دیگه کار خودشو میکنه،خوب شما ID زیر دسته هارو هم قرار بدید و تست کنید.

1  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     4:33 ق.ظ #

iman_k26

Subscriber
9 پست8 تاپیک

[quote=13983]توی فایل index.php پوسته وردپرس یه حلقه اصلی برای نمایش مطالب سایت وجود داره که با این کد شروع میشه .
if(have_posts())
کد بالا رو باید قبل از این کد بذاری. من نگفتم شما ID پست هارو قرا بده،گفتم ID دسته رو باید قرار بدی،همون دسته اخبار که ایجاد کردی یه ID داره باید اونو به جای اون عدد های 7و8 بذاری،بعدشم اگه خواستی مثلا یه دسته دیگه رو هم نمایش ندی بازم ID اش رو به همین قسمت (کنار 7و8) اضافه کن. [/quote]

آقا شرمنده این آی دی رو از کجا باید پیدا کرد؟

توروخدا ببخشیدا

0  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     4:51 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

وردپرس از نسخه 2.5 به بعد نمایش ID ها رو از کنترل پنل مدیریت برداشت،اما این پلاگین دوباره اونارو فعال میکنه و نشون میده.بعد نصب این پلاگین برو قسمت دسته ها اونجا ستون ID رو میبینی،برای برگه ها،پست ها،لینک ها و غیره هم فعال میکنه.

http://wordpress.org/plugins/reveal-ids-for-wp-admin-25/

البته راه های دیگه های هم هست مثل نگاه کردن به آدرس لینک های داخل پنل مدیریت ولی خوب دیگه این راه آسونتره.

3  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     5:06 ق.ظ #

iman_k26

Subscriber
9 پست8 تاپیک

آقا مشکل من حل شد خدا خیرت بده خیلی لطف کردی و با حوصله جواب دادی.

ممنون از راهنماییت

1  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .