کمک فوری در عدم تایید جی کوئری

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  رضا نصرالهی ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 635 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 7 جولای 2014     10:34 ب.ظ #

رضا نصرالهی

Subscriber
201 پست8 تاپیک

با سلام

سایتی رو آماده کردم به آدرس http://tfrasht.ir/ که از وردپرس استفاده کردم.اوایل دکمه ی سرچی رو که تو هدر هست می زیدیم براحتی کار می کرد و یه پنجره وا می کرد.ولی حالا دیگه کار نمی کنه.همچنین اگر صفحه رو کوچیک کنید یه آرم منو هم کنارش می آد که با کلیک روش باید منو باز شه که نمی شه.این جا جی کوئری ها خوب عمل نکردند.می دونم ولی باید چکار کنم.

فردا زمان تحویل کالا و ثبت قرار داد با شرکت هست خواهشا کمک کنیم.

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
سه شنبه ، 8 جولای 2014     3:30 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

علی موحدی

Subscriber
35 پست0 تاپیک

کد شما با مشکل بر خورد کرده مشکلشم اینه :

تو فایل rocket.js خط 4 مشکل داره قسمت getElementById()

1  تشکر
سه شنبه ، 8 جولای 2014     6:06 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

رضا جان مشکل شما در فایل جاوا اسکریپت هست احتمالا اونجا نا خواسته یه تغییراتی دادی و چیزی رو حذف کردی

راستی سبد خرید این سایتی که آدرسش رو گذاشتی با چه افزونه ای ایجاد کردید و بطور کلی فروشگاه این سایت رو با چه افزونه ای پیاده سازی کردین ؟

2  تشکر
سه شنبه ، 8 جولای 2014     8:09 ب.ظ #

علی موحدی

Subscriber
35 پست0 تاپیک

[quote=28682]رضا جان مشکل شما در فایل جاوا اسکریپت هست احتمالا اونجا نا خواسته یه تغییراتی دادی و چیزی رو حذف کردی راستی سبد خرید این سایتی که آدرسش رو گذاشتی با چه افزونه ای ایجاد کردید و بطور کلی فروشگاه این سایت رو با چه افزونه ای پیاده سازی کردین ؟ [/quote]

فک کنم منم همینو گفتم کامل تر و دقیق تر از شما چرا یه پست دیگه گذاشتید بدون هیچ دلیلی؟

0  تشکر
سه شنبه ، 8 جولای 2014     8:42 ب.ظ #

رضا نصرالهی

Subscriber
201 پست8 تاپیک

ووکامرس +تغییرات اساسی تو افزونه های پیش فرض و استایل دهی اونها

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .