مشکل عدم نمایش برچسب یا تگ های سایت در وردپرس

این تاپیک 12 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمدرضا قبس ،‏ 2 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3390 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 16 اکتبر 2012     1:24 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
160 پست52 تاپیک

سلام اقای اوند من یک ماهه سایت راه اندازی کردم مشکل از قالب هم نیست چون من چند تا قالب عوض کردم این مشکل رو دارم که اصلا هیچ تگ یا برچسبی در سایت وردپرسی من ثبت نمیشه برای مثال به ادرس سیات من در پایین برین تو سایدبار سمت چپ بر روی برچسب کلیک کنید چیزی مشاهده نمیشخ من قبلا یه همچین مشکلی نداشتم.    www.wp-online.ir

2  تشکر
سه شنبه ، 16 اکتبر 2012     1:30 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

آیا ابزارک برچسبها رو به صورت جداگانه که در سایدبار قرار میدی هم همین مشکلو داری ؟

1  تشکر
سه شنبه ، 16 اکتبر 2012     1:32 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
160 پست52 تاپیک

بله حتی تو مدیریت وردپرس بر روی برچسب ها کلیک میکنم چیزی ثبت نشده واقعا تعجب میکنم.

1  تشکر
سه شنبه ، 16 اکتبر 2012     1:37 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

اول از همه یه سر برو توی دیتابیست و توی جدول terms ببین واقعا تگی موجود هست یا نه . شاید به هر دلیلی تگهات پاک شده باشند !

اگر وجود داشتند ، قالب پیشفرض خود وردپرس رو موقتا فعال کن ببین اونجا هم همین مشکلو داره یا نه .

و در آخر هم اگر هم چنان مشکل باقی بود ، همه ی پلاگین هاتو غیر فعال کن و ببین آیا تگ ها هنوز نمایش داده نمیشن ؟

نتیجه رو اینجا بهم اعلام کن ...

1  تشکر
سه شنبه ، 16 اکتبر 2012     3:21 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
160 پست52 تاپیک

رفتم به هاست خودم بعد از قسمت دیتابیس روی phpMyAdmin کلیک کردم و روی اسم دیتابیس خودم رو کلیک کردم بعد از سمت چب روی wp_terms کلیک کردم و فقط اسم دسته ها نوشته بود مثل دسته بندی نشده و یا قالب فارسی و افزونه و... ولی هیچی خبری از تگ نبود.

1  تشکر
سه شنبه ، 16 اکتبر 2012     3:40 ب.ظ #

imaniy

Subscriber
160 پست52 تاپیک

اقا لقمان مشکل حل شد ممنون. مشکل اینجا بود که من تگ ها رو داخل افزونه all in seo page وارد میکردم و داخل برچسب خود وردپرس چیزی نمینوشتم و وردپرس متوجه نمیشد.

1  تشکر
چهار شنبه ، 17 اکتبر 2012     12:02 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

بسیار خوب ...

گفتم که احتمالا اصلا تگی نداشتی !

اون بخشی که توی افزونه هست تگ اضافه نمی کنه و فقط به کیورد های درون تگ متا اضافه می کنه .

3  تشکر
چهار شنبه ، 17 اکتبر 2012     12:07 ق.ظ #

imaniy

Subscriber
160 پست52 تاپیک

ممنون از زحمات شما اگه دوست داشتی بگو لینک سایت شما رو تو سایت بزارم راستی سایتم چطوره یه قالب خریدم و بعد به همه هدیه دادم واسه این که سایت تازه راه اندازی شده بود حالا طرف اومده شاکی شده و میگه لینک رو بردار به نظر شما این کار رو بکنم؟

www.wp-online.ir

0  تشکر
چهار شنبه ، 17 اکتبر 2012     12:16 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

دیدم . مبارک باشه .

خوب به نظر من چون فروش عمومی داشته کار شما درست نیست . از من میشنوی بهتره لینک رو برداری . بالاخره برای فارسی سازیش زحمت کشیدن ...

0  تشکر
چهار شنبه ، 17 اکتبر 2012     12:20 ق.ظ #

imaniy

Subscriber
160 پست52 تاپیک

باشه به زودی این کار رو میکنم راستی یه تایپم دیگه زدک که جواب داده نشده ایا واسه این کار راه حلی سراغ دارین؟

http://www.7learn.com/forums/topic/%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 13 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .