کمک فوری در مورد تعویض قالب وبلاگ

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1376 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     8:34 ب.ظ #

hesam227

Subscriber
2 پست1 تاپیک

دوست عزیز چه طور میشود قالب یک وبسایت را عوض کرد (www.gembid.ir) از زحمات بیشمار شما سپاسگذاریم

0  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     10:01 ب.ظ #

میلاد حیدری

Contributor
34 پست3 تاپیک

منظور شما از عوض کردن به چه معناست ؟؟ یعنی میخواهید این قالب در وبلاگ خود استفاده کنید ، یعنی ترجمه قالب؟؟؟

0  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     10:20 ب.ظ #

hesam227

Subscriber
2 پست1 تاپیک

[quote=4767]منظور شما از عوض کردن به چه معناست ؟؟ یعنی میخواهید این قالب در وبلاگ خود استفاده کنید ، یعنی ترجمه قالب؟؟؟[/quote]
 نه دوست عزیز منظور من اینکه قالب سایت با چه اسمی و در کجای وب رووت قرارمیگیره

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 سپتامبر 2012     12:32 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

خوب بستگی به سیستمی داره که سایت با اون راه اندازی شده ، مثلا اگه با وردپرس راه اندازی کردید یه جا قرار می گیره و اگه با جوملا ، یه جای دیگه ...

سایت رو با چه اسکریپت یا سیستم مدیریت محتوایی راه اندازی کردید ؟ اصلا این اسکریپت قابلیت قالب بندی رو داره ؟

0  تشکر
شنبه ، 15 سپتامبر 2012     10:31 ب.ظ #

hesam227

Subscriber
2 پست1 تاپیک

[quote=4845]سلام خوب بستگی به سیستمی داره که سایت با اون راه اندازی شده ، مثلا اگه با وردپرس راه اندازی کردید یه جا قرار می گیره و اگه با جوملا ، یه جای دیگه … سایت رو با چه اسکریپت یا سیستم مدیریت محتوایی راه اندازی کردید ؟ اصلا این اسکریپت قابلیت قالب بندی رو داره ؟ [/quote]
 دوست عزیز من این سایت رو خریداری کرده ام از کجا باید بفهمم

0  تشکر
شنبه ، 15 سپتامبر 2012     11:23 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

بنده چک کردم . با جوملا و وردپرس پیاده سازی نشده است و ممکنه که فروشنده خودش کدش رو نوشته باشه که در ا ین صورت باید مشکلتون رو با خودش مطرح کنید !

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .