کد جی کوئری برای نمایش عکس بزرگ تر با رفتن موس روی عکس کوچکتر

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hermes hermes ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2384 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 13 ژانویه 2014     12:16 ب.ظ #

hermes hermes

Subscriber
30 پست13 تاپیک

سلام

کد جیکوئری لازم دارم که با رفتن موس روی عکس کوچکتر ، عکس بزرگتر اون تصویر را در بالای صفحه ام نمایش دهد .

می خوام عکس بزرگتر را به صورت خودکار از فایل دیگری با همان نام بخواند و نمایش دهد .

کسی می تواند راهنماییم کند ؟

خیلی ممنون

3  تشکر
دوشنبه ، 13 ژانویه 2014     12:47 ب.ظ #

hermes hermes

Subscriber
30 پست13 تاپیک

سلام مجدد

من یک فایل جیکوئری پیدا کردم که عکس های بزرگم را روی صفحه ام باز می کند . کجای این کد را تغییر بدهم که در بالای همان صفحه ام نمایش دهد و به کلیک کردن هم نیاز نداشته باشه ؟

فایل را پیوست کرده ام . لطفا راهنمایی کنید ممنون

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
2  تشکر
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     1:01 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

یه توضیح مختصر بدم...

این یه پلاگین جی کوئری هم میتونه باشه...یه سری متدهایی هست توی جاوااسکریپت که موقعیت موس کاربر رو توی صفحه تعیین میکنه...میشه تعیین کرد که وقتی عکس hover شد عکس بزرگتر به صورت متحرک و همراه با حرکت موس یا هرجای دیگه نمایش داده بشه همچنین از این روش برای نوشتین پلاگین زوم بسیار استفاده شده...

1  تشکر
سه شنبه ، 14 ژانویه 2014     2:59 ب.ظ #

hermes hermes

Subscriber
30 پست13 تاپیک

[quote=20694]hover[/quote]

می تونید در مورد کد های مربوط به hover شدن تصویر و ایجاد تغییر خاصی در صفحه در جی کوئری برام توضیحی دهید و یا لینکی دهید که از طریق آن این موضوع را مطالعه و ازش استفاده کنم .

0  تشکر
چهار شنبه ، 15 ژانویه 2014     11:44 ق.ظ #

hermes hermes

Subscriber
30 پست13 تاپیک

من تحقیق کردم فهمیدم که باید پلاگین مربوط به این کار را پیدا کنم .

کسی از دوستان می تونه پلاگین jquery  برای نمایش تصویر بزرگ با رفتن بر روی تصویر کوچک را بهم بدهد ؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 15 ژانویه 2014     5:53 ب.ظ #

hermes hermes

Subscriber
30 پست13 تاپیک

دوستان لطفا یکی کمک کنه این به پروژه دانشگاه مربوط میشه  :-(

1  تشکر
پنجشنبه ، 16 ژانویه 2014     11:43 ق.ظ #

hermes hermes

Subscriber
30 پست13 تاپیک

از دوستان کسانی که می تونن این کار را فوری انجام دهند پیغام بدن تا در مورد هزینه صحبت کنیم . این درس  را دارم می افتم :-( .  تنها چیزی هم که می خوام  کار بالا می باشد . گالری تصاویر را اینجا قرار می دم تا ببینیند .

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .