کمک در نوشتن کد

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهشاد کلانتری ،‏ 3 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 937 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 28 فوریه 2013     10:38 ق.ظ #

farzadk

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام

من تازه برنامه نویسی را شروع کردم  میخواستم ببینم  برای نوشتن کدی که  از چندتا فیلد اطلاعات را دریافت کند و  اونا را توی  جدول نمایش بده  باید از چه زبانی  استفاده کنم اگر ممکنه یک کد ساده در این زابطه  هم بهم بدید ممنون میشم

نام نویسی میشه کاربر میاد اسم و فامیلشو مینویسه و تو جدول ثبت میکنه

0  تشکر
پنجشنبه ، 28 فوریه 2013     11:48 ب.ظ #

Sina4everafter

Subscriber
14 پست16 تاپیک

سلام دوست عزیز.من راهنماییت نمی تونم بکنم ولی فک کنم با sql server بشه این کار و کرد.آخه خودمم تازه شروع کردم به یادگرفتنش.کدی نمی تونم بنویسم.

1  تشکر
جمعه ، 1 مارس 2013     1:38 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

منظورتون رو بیشتر توضیح بدین شاید بتونم کمکتون کنم

1  تشکر
جمعه ، 1 مارس 2013     1:55 ب.ظ #

farzadk

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام ممنون از دوستان

بزارین اینجوری توضیح بدم که مثلا یک جدول را توی صفحه داریم با دو ستون  نام و فامیل  و

خب میخوام با دو تا فرم یا  به اسم  نام و فامیل بالای جدول قرار دادم  کاری کنم که وقتی کاربر فیلدا را پر کرد و دکمه رازد  بصورت اتوماتیک یک سطر به جدول اضافه بشه که نام و فامیل وارد شده را نشان بده  یعنی تو همون صفحه ذخیره بشه

0  تشکر
جمعه ، 1 مارس 2013     2:05 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

خب شما میتونین با اچ تی ام ال یه فرمی رو درست کنین و از کاربر بخواین اسم و فامیلش رو وارد کنه و دکمه ارسال رو کلیک کنه بعد میتونین این اسم و فامیل رو توسط php بریزین داخل یه دیتابیس mysql و سپس با خود php این اطلاعات رو دوباره از دیتابیس دریافت کنین و داخل جدول نمایش بدین.

2  تشکر
جمعه ، 1 مارس 2013     2:05 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

البته همین کار رو میتونین با asp و sql server انجام بدین. بستگی داره با کدوم زبان بخواین کار کنین.

2  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .