کمک در ظاهر و مخفی کردن شئ

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hamed_z2001 ،‏ 1 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 349 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 13 اکتبر 2015     5:09 ق.ظ #

nima rezaee

Subscriber
33 پست49 تاپیک

سلام دوستان من میخوام با استفاده از متد ها show و hide  یکی شی رو ظاهر و مخفی کنم اما میخوام جهت حرک ظاهر و مخفی شدنشون رو هم میخوام مشکص کنم لطفا راهنمایی کنید

اینم کد هام :

$(document).ready(function(){
$('.m').hide();
$('#gm').mouseover(function(){
$('.m').show(function(){

});

});
$('#gm').mouseleave(function(){

$('.m').hide(500,function(){

});
});

});

0  تشکر
سه شنبه ، 13 اکتبر 2015     8:40 ق.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

اگه درست متوجه شده باشم منظور سوالتو ،برای اینکه با حرکت موس یک المان رو به صورت انیمیشنی مخفی/نمایش روش انجام بدی مثل این کدی که گذاشتی ، میتونی با css این حالت رو نمایش بدی ، بدون استفاده از هیچ کد جاوا اسکریپتی.. به این صورت که ابتدا عنصر مورد نظر رو بهش یک opacity  صفر میدی و مشخص میکنی که وقتی موس روی عنصر مورد نظر hover شد شفافیتش 1 بشه . و برای ساخت انیمیشنش میتونی از یکی از کاربردی ترین خاصیتهای css3 ، یعنی transition استفاده کنی

یک نمونه کد برات آماده کردم، نگاه کن ، اگه سوالی بود یا متوجه نشدی در خدمتم ....

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
پنجشنبه ، 15 اکتبر 2015     2:18 ق.ظ #

nima rezaee

Subscriber
33 پست49 تاپیک

نه منظور من این بود که میخوام جهت ظاهر شدن شی رو میخوام دلخواه کنم مثلا ماوس رفت روشی یک شی شی که باید نمایش داده بشه مثلا از پایین بیاد بالا نمایش داده بشه

0  تشکر
شنبه ، 17 اکتبر 2015     7:39 ق.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

خب برای اینکار میتونی از متد ()animate استفاده کنی، به این صورت که شی رو در مکان اولیش قرار بدی (با css) و بعد بگی وقتی موس رو المان مورد نظرت رفت رو شی یک خاصیت های جدید اعمال بشه، مثلا topش منفی بشه یا ... این متدی که گفتم میاد اعمال خاصیت جدید رو به صورت انیمیشنی انجام میده
ی سرچ بزنی تو نت ، آموزش کار با تابع animate رو پیدا میکنی !!

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .