کمک در ساخت یک شرط :)

این تاپیک 5 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حسین محمدی ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 736 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 27 دسامبر 2013     11:51 ق.ظ #

pedrambogy

Subscriber
2 پست3 تاپیک

سلام .. خسته نباشید ..

میخوام یک کد شرطی ایجاد کنم به طوری که

با کلیک بر روی یک لینک که خودم مشخص کنم یک کد دیگه اجرا بشه ..

بخوام واضح تر بگم میخوام وقتی کار بر روی لینک نصب تولبار الکسا سایتم کلیک میکنه و یا تولبار رو نصب میکنه یک کد دیگه اجرا بشه و به اون کاربر یک امتیاز بده ..

تابع امتیاز دهی رو خودم دارم  فقط دوستان لطف کنن شرط کلیک کردن رو بهم راهنمایی کنن ممنون میشم 😡

1  تشکر
جمعه ، 27 دسامبر 2013     12:31 ب.ظ #

وحید زارعی

Subscriber
6 پست0 تاپیک

سلام با event onclick این کار رو انجام دهید <

0  تشکر
جمعه ، 27 دسامبر 2013     12:36 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

خب این که کاری نداره برای اون لینک این attributre رو تعریف کنید:onclick  و  وقتی روی دکمه کلیک شد،تابع امتیاز دهی اجرا بشه.اگه سایتتون از php پشتیبانی می کنه بسیار بهتر میشه،این کار رو انجام داد..

مثلاً وقتی روی لینک تولبار کلیک کرد به یک صفحه منتقلش کنید و توی دیتابیستون یه امتیاز ویژه براش ثبت کنید...

همچنین می تونید با جی کوئری وبه صورت ای جکس این کار رو انجام بدید...

به نظرم راه های بیشتری هم هست،فقط باید یه کم در مورد مشکل فکر کرد.

1  تشکر
جمعه ، 27 دسامبر 2013     3:00 ب.ظ #

pedrambogy

Subscriber
2 پست3 تاپیک

[quote=19740]خب این که کاری نداره برای اون لینک این attributre رو تعریف کنید:onclick و وقتی روی دکمه کلیک شد،تابع امتیاز دهی اجرا بشه.اگه سایتتون از php پشتیبانی می کنه بسیار بهتر میشه،این کار رو انجام داد.. مثلاً وقتی روی لینک تولبار کلیک کرد به یک صفحه منتقلش کنید و توی دیتابیستون یه امتیاز ویژه براش ثبت کنید... همچنین می تونید با جی کوئری وبه صورت ای جکس این کار رو انجام بدید... به نظرم راه های بیشتری هم هست،فقط باید یه کم در مورد مشکل فکر کرد. [/quote]

سلام .. خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من زیاد ار پی اچ پی سر در نمیارم ..میتونین کدشو خودتون بنویسید ؟

ممنون میشم

0  تشکر
جمعه ، 27 دسامبر 2013     8:43 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

بهترین راه همون ارسال درخواست ای جکس هستش.

0  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     10:39 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=19768]بهترین راه همون ارسال درخواست ای جکس هستش.[/quote]

بله چون استاد کیوان فرمودند AJAX نظر من هم همون AJAX هست،چون صفحه رفرش نمیشه و ظاهر سایتتون هم شیک میشه...

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .