کمک در تغییر فونت سایت

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  افشین زندی ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 449 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
جمعه ، 29 می 2015     11:50 ق.ظ #

tatttta

Subscriber
69 پست9 تاپیک

سلام دوستان من روییک سایت با وردپرس دارم کار میکنم اما هر کاری میکنم فونت های سایت تغییر نمیکنه لطفا راهنماییم کنید قالب سایت betheme

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 29 می 2015     2:55 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

ببین باید برید داخل فایل های قالب، احتمالا اونجا پوشه ای به نام فونت هست. فونتای خودتونو مثلا byekan رو که برای وب بهینه شدن رو اونجا کپی میکنید و طبق این صفحه فونتارو اضافه میکنید.بهمین راحتی

دانلود فونت های استاندارد و شیوه صحیح پیوست

0  تشکر
جمعه ، 29 می 2015     5:56 ب.ظ #

tatttta

Subscriber
69 پست9 تاپیک

مرسی از پاسختون

ی چیزیو متوجه نشدم توی اموزش میگفت کد رو داخل فایل css قرار بده.اما اشاره ای به کدوم فایل نکرده و اینکه اگه من این کارو انجام بدم نیاز به تنظیمات دیکه ای نداره و به طور خودکار تمام محتوای سات فونتشون تغییر میکنه؟؟؟

با تشکر

0  تشکر
جمعه ، 29 می 2015     6:49 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

خواهش میکنم. باید تو فایل style.css ، بالای همه ی کدها فونت هارو فرا بخونید و اگه میخواید همه ی صفحتون اون فونت رو داشته باشه باید این بگردید داخل همین فایلی که گفتم و یکی از این دو کار رو انجام بدید.

1- هر چی font-family هست رو پیدا کنید و بجای فونتی که خودش در نظر گرفته اسم فونت خودتون رو بزارید.

2- هر چی font-family هست رو پیدا کنید و حذف کنید و از این کد استفاده کنید. دقت کنید که بجای afshin باید اسمی که برای فونت در نظر گرفتید رو قرار بدید.

یا این کد

یا این  کد

0  تشکر
شنبه ، 30 می 2015     1:09 ق.ظ #

tatttta

Subscriber
69 پست9 تاپیک

متاسفانه درست نشد حتی یک کد هم از یکی از دوستان گرفتم که عکسشو پیوست کردم بازم فایده نداشت لطفا نظرتون رو راجب کد بگید

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
شنبه ، 30 می 2015     3:54 ق.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

به احتمال زیاد آدرس دهی به فونتهاتون مشکل داره

توصیه میکنم چون خودتون بلد نیستید اگه لازمه بدید به کسی با هزینه براتون درست کنه.

1  تشکر
شنبه ، 30 می 2015     4:29 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

قبل از اینکه بدید به کسی درستش کنه براتون این دو مورد رو هم بررسی کنید.

تو همین عکسی که اضافه کردید تو font-family یه بار اون 'ac ' رو بدون علامت کتیشن بنویسید یعنی اینجوری

بعد از اینکار یه بار ببینید درست شده یا ن. اگه نشده بود این رو هم امتحان کنید که تو خط بالاتر از body که به این شکل هست

بعد اصلا یه چیز دیگه، شما میخواید فونت adobe arabic رو داشته باشه سایتتون؟؟؟

اگه با موارد بالا درست نشد بدید کسی براتون درست کنه

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .