کمک در استفاده شورتکد به صورت شرطی

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza_yki ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 354 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
سه شنبه ، 29 سپتامبر 2015     10:33 ق.ظ #

reza_yki

Subscriber
52 پست29 تاپیک

سلام به همه من به وسیله این آموزش تونستم شورتکد ایجاد کنم حالا یه مشکل دارم اونم اینه که اگر ما چندین ورودی داشته باشیم مثلا کد زیر:

حالا ما نمی خواهیم یا در یک پست لینک کمکی نداریم، چی کار کنم کل div مربوط به لینک کمکی نمایش داده نشه یعنی div کلاس dl-mirror

ممنون

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     10:03 ق.ظ #

reza_yki

Subscriber
52 پست29 تاپیک

دوستان راهنمایی کنید

0  تشکر
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     2:34 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز از شورتکد نباید استفاده کنید من پیشنهاد میدم از زمینه های دلخواه و افزونه advance custom field استفاده کنید سرچ کنید در نت اموزش کاملش هست.

0  تشکر
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     2:43 ب.ظ #

reza_yki

Subscriber
52 پست29 تاپیک

بله بنده هم قبلا از این روش استفاده کردم

من می خوام 3 نوع باکس طراحی کنم برای باکس دانلود نرم افزار-باکس دانلود فیلم-ودانلود آهنگ اگه بخوام با advance custom field این کار رو بکنم ورودی های زیادی ایجاد میشه و کاربر شاید سر در گم بشه ولی اگه کاربر فقط بخواد تو پستی که می زنه مربوط به آهنگ بود با شورتکد دکمه آهنگ رو میزنه و اطلاعات رو کاربر وارد میکنه

1  تشکر
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     2:52 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز اتفاقا با استفاده از این افزونه می تونید خیلی راحت این مورد را مدیریت کنید شما می تونید از بخش قوانین اون گروه زمینه دلخواه مشخص کنید که مثلا وقتی موضوع آهنگ انتخاب شد این زمینه دلخواه نمایش داده بشه یا اینکه اگر مثلا فلان تگ را گرفت زمینه دلخواه نمایش داده بشه و اتفاقا با این افزونه شما کاربر را راحت تر مدیریت می کنید. شما احتمالا با این قابلیت های این افزونه آشنایی نداشتید. شما کامل اگر با این افزونه آشنایی پیدا کنید دنبال راه دیگری نمیرید.

1  تشکر
چهار شنبه ، 30 سپتامبر 2015     4:09 ب.ظ #

reza_yki

Subscriber
52 پست29 تاپیک

راستش این مورد رو نمی دونستم میرم ببینم چی میشه کرد

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .