کمک درباره جابجایی عناصر در php و css

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  افشین زندی ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 572 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 24 می 2015     10:44 ق.ظ #

ymz1376

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام  به همه من یک سایت دارم که در قسمت هیدرش می خوام جای لوگو و اون قسمت منو ( تو عکس که فرستادم نشون دادم) عوض بشه یعنی لوگو بره سمت چپ و منو بره راست    تو css تغییرات float direction padding margin...  تغییر دادم ولی اصلا خوب نمیشه و بهم ریختس و تو کوچیک و بزرگ شدن مروگر بهم می ریزه و استاندارد نیست   لطفا کمکم کنید  خیلی ممنون  آددرس سایتم : tablighkon.com

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
یکشنبه ، 24 می 2015     12:56 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

سلام. من به سایتتون سر زدم و با اینسپکتور درست شد.اولا یه تشکر بابت طرح این سوال چون تمرین نسبتا خوبی بود. دوما این سوالا تو انجمن پاسخ داده نمیشه چون خیلیا برای این کار هزینه ازت میخوان.برای این که کارت راه بیوفته خودم درستش کردم مراحل رو پایین آوردم. دقیقا این کارا رو بکنی مشکلت کامل حل میشه.

این چنتا کار رو انجام بدید اگه با کد نویسی آشنایی دارید.

1- جای div لوگو رو با div که پدر div منو هست عوض کنید.(مواظب باش که div اصلی که کلاسای بوت استرپ رو داره رو جاش رو عوض کنی نه اونی که کلاس logo داره.امیدوارم متوجه شده باشی)

2-  تو خط 5549  فایل style.css خاصیت float:right  رو اضافه کنید.

3-  بعد به همون div که div با کلاس logo توش هست و جاش رو عوض کردی یه آی دی بده مثلا left، بعد برو تو فایل style.css اون آی دی رو تعریف کن و float:left رو براش بزار.

این تمام کاری بود که باید انجام بدی.موفق باشی

2  تشکر
یکشنبه ، 24 می 2015     1:42 ب.ظ #

ymz1376

Subscriber
3 پست1 تاپیک

خیلی خیلی ممنونم آقای زندی اینجا هم تاپیک زده بودم یکی اینو گفته http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=142420&p=1339175#post1339175

0  تشکر
یکشنبه ، 24 می 2015     3:26 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

خواهش میکنم.امیدوارم مشکلتون رو بتونید حل کنید

اون کاری که تو اون تاپیک گفتن کاملا اشتباهه چون تو صفحه شما ممکنه 5تا عنصر همون کلاس رو داشته باشن و با اون کار float همه عوض میشه و صفحتون بهم میریزه.

1  تشکر
دوشنبه ، 25 می 2015     10:07 ق.ظ #

ymz1376

Subscriber
3 پست1 تاپیک

آقای زندی ببخشید من هنوز تو اون قسمت ادیت div های لوگو موندم می شه راهنمایی کنید  فایل هیدر هم پیوست کردم

پیوست ها:
0  تشکر
سه شنبه ، 26 می 2015     9:34 ق.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

سلام.  فایلتون رو ok کردم. الان تنها کاری که باید بکنید ویرایش اون کدهای  css هست که تو جواب اول دادم.

فقط توجه کنید که تا حالا هر تغییری غیر از چیزی که من گفتم رو اگه دادید به حالت اولش برگردونید چون ممکنه با اون کار یه مشکل جدید پیدا بشه. توصیه میکنم فایل css اولیه قالب رو مجدد جایگزین کنید و این تغییرات رو توش بدید.

1-  تو خط 5549  فایل style.css خاصیت float:right  رو اضافه کنید.

2- این خط کد رو به فایل css اضافه کنید

پیوست ها:
1  تشکر
سه شنبه ، 26 می 2015     8:12 ب.ظ #

ymz1376

Subscriber
3 پست1 تاپیک

ممنون آقای زندی حل شد  واثعا تشکر

0  تشکر
سه شنبه ، 26 می 2015     11:13 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

خواهش میکنم.موفق باشید.

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .