کمک - تبدیل اتوماتیک عنوان پست به برچسب

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 923 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 6 مارس 2014     9:54 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

سلام خسته نباشید بنده یه مشکلی دارم اون هم اینه که نیاز دارم برچسب های وردپرس اتوماتیک بشه

قبلاً از افزونه title to tag استفاده کردم

اما کار این افزونه بدین صورته که شما یه پست جدید میذارید و بعد از انتشار عنوان رو تبدیل میکنه به برچسب

حالا اگر یه دونه برچسب هم داشته باشید یا دستی بذارید دیگه عنوان تبدیل نمیشه

و اگر از دابلیکیت پست استفاده کنید هم عنوان رو تبدیل نمیکنه به برچسب

خب اگر میشه راهنمایی کنید که جطور میشه عنوان رو تبدیل به برچسب کرد بدون افزونه title to tag  و auto tag  آخه اینا با شرایط مذکور کار نمیکنن

2  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 6 مارس 2014     9:57 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

هم اکنون نیازمند جواب شما هستیم ...

2  تشکر
جمعه ، 7 مارس 2014     1:18 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

اصلا چه نیازی به اینگار داری؟ عناوین معمولا طولانی هستند و اصلا مناسب تگ بودن نیستندا ...

تگها باید کلمات یا عبارات کوتاه موضوعی باشند تا مطالب بیشتری بتونن از اونها استفاده کنند ...

2  تشکر
جمعه ، 7 مارس 2014     10:28 ق.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

[quote=23051]اصلا چه نیازی به اینگار داری؟ عناوین معمولا طولانی هستند و اصلا مناسب تگ بودن نیستندا ... تگها باید کلمات یا عبارات کوتاه موضوعی باشند تا مطالب بیشتری بتونن از اونها استفاده کنند ... [/quote]

اول از همه ممنون از پاسخ شما

نه آخه اون جایی که میخوام استفاده کنم کلا عناوین یک کلمه یا ماکسیمم 2 کلمه هست که همون یکی یا دو تا باید تگ بشه و اون مطالب برچسب دیگه ای رو شامل نمیشه

افزونه title to tag میومد همون عنوان رو به تگ تبدیل میکرد یا اگر دو کلمه ای بود میکردش 2 تا تگ مجزا ولی چون با دابلیکیت پست کار میکنم که نخوام کلی موارد تکراری رو انجام بدم این افزونه کار نمیکنه

آیا شما راهی پیشنهاد می فرمایید ؟

2  تشکر
جمعه ، 7 مارس 2014     2:17 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

این کد رو تو functions.php قالبت اضافه کن :

من خیلی سریع کد زدم چون وقتم کمه . خودت سعی کن جزئیاتش رو بررسی و مشکلات احتمالیشو برطرف کنی .

موفق باشی

3  تشکر
جمعه ، 7 مارس 2014     2:21 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

واقعا متشکرم ازتون آقای اوند ، زحمت کشیدید .

اما جواب نداد

بعداً بررسیش میکنم مشکلش رو پیدا میکنم و میذارم تا دوستان هم استفاده کنند .

2  تشکر
چهار شنبه ، 14 می 2014     5:07 ب.ظ #

مهدی جوادی کیا

Subscriber
1 پست0 تاپیک

[quote=23063]این کد رو تو functions.php قالبت اضافه کن :

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

// Convert titles to tags on save:
add_action('save_post','convertPost2Tags');
add_action('publish_post','convertPost2Tags');
functionconvertPost2Tags($post_id){
$post=get_post($post_id);
$title_to_tags=array();
if(isset($post->post_title)){
$words=explode(' ',$post->post_title);
foreach($words as$word){
if(strlen($word)>2){
$title_to_tags[]=$word;
}
}
}
wp_set_post_tags($post_id,$title_to_tags,true);
}

من خیلی سریع کد زدم چون وقتم کمه . خودت سعی کن جزئیاتش رو بررسی و مشکلات احتمالیشو برطرف کنی . موفق باشی [/quote]

این کد خیلی عالیه و کاملا جواب داد برای من . اما اگر امکانش باشه یکی دوتا فیلتر روش گذاشت خیلی کاملتر و کاربردی میشه. مثلا:

1- محدود کردن حداقل کاراکتر به بزرگتر از دو حرف (با این کار کلماتی مثل: از . در . با . شد . به و ... همگی خودبخود حذف میشوند.  این مورد از همه مهمتره حالا موارد پایین زیاد مهم نیستند.

2- اگر امکان افزودن فیلتر باشه که مثلا کلمات دلخواه رو لیست کنیم  تا اون ها  رو تگ نکنه.

3- امکان حذف و یا فیلتر و یا عدم نمایش تگ های نامطلوبی که از قبل در مطالب سایت وجود دارند.

حالا اگر لطف کنید کد رو کاملتر کنید بسیار ممنون میشم.

1  تشکر
پنجشنبه ، 15 می 2014     12:30 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

[quote=26181]1- محدود کردن حداقل کاراکتر به بزرگتر از دو حرف (با این کار کلماتی مثل: از . در . با . شد . به و ... همگی خودبخود حذف میشوند.  این مورد از همه مهمتره حالا موارد پایین زیاد مهم نیستند.[/quote]

تو خط 10 کد این مورد لحاظ شده و اگه طول کلمه بزرگتر از 2 حرف باشه تگش می کنه ...

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .