کمک به طراحان پوسته وردپرس

این تاپیک 16 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  fareed fareedi ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1235 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 8 می 2014     3:03 ب.ظ #

fareed fareedi

Subscriber
35 پست6 تاپیک

سلام دوستان ساده بگم

برای پیدا کردن آی دی ها و کلاس های سایت می تونید Firebug رو برای فایرفاکس نصب کنید گوشه بالا سمت راست یه آیکون میاره بزنید و کد html و style رو ببینید،خیلی کمک میکنه براتون

موفق باشید

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     3:46 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام،Developer tools های خود مروگر ها مثل chrome و فاکس خیلی خیلی بهتر از فایرباگ عمل میکنن.مخصوصا واسه chrome

2  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     4:38 ب.ظ #

fareed fareedi

Subscriber
35 پست6 تاپیک

سلام آقا کیوان

یه امتحان کن Firebug رو می بینییHtml, css رو ساده و روان آورده در ضمن کپی و پیست هم می تونی انجام بدی ولی،Developer tools سادگی و آسونی رو نداره!

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     5:01 ب.ظ #

tanha77

Subscriber
8 پست1 تاپیک

سلام

من یه مشکلی تو طراحی قالب پیدا کردم

وقتی که قسمت فوتر رو طراحی می کنم به جای اینکه در پایین باشه بین اسلایدر و پست قرار میگیره

مشکل از کجاست ؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     10:40 ب.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

[quote=25932]سلام من یه مشکلی تو طراحی قالب پیدا کردم وقتی که قسمت فوتر رو طراحی می کنم به جای اینکه در پایین باشه بین اسلایدر و پست قرار میگیره مشکل از کجاست ؟ [/quote]
منم چند بار به این مشکل خوردم

یا مکان قرار گیری فوتر رو  اشتباه گذاشتی یا یه جایی یه divی رو نبستی که جز قسمت بالا حساب میشه!!

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     11:41 ب.ظ #

tanha77

Subscriber
8 پست1 تاپیک

[quote=25938]

tanha77 نقل قول:
سلام من یه مشکلی تو طراحی قالب پیدا کردم وقتی که قسمت فوتر رو طراحی می کنم به جای اینکه در پایین باشه بین اسلایدر و پست قرار میگیره مشکل از کجاست ؟

منم چند بار به این مشکل خوردم یا مکان قرار گیری فوتر رو اشتباه گذاشتی یا یه جایی یه divی رو نبستی که جز قسمت بالا حساب میشه!! [/quote]

نه محل قرار گیری درسته

قبل از تگ body و بعد از تمام تگ های دیگه قرار دادم .واسه بستن div هم چک کردم مشکلی نداشت

یه شات میگیرم بهتر متوجه شی

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
جمعه ، 9 می 2014     12:25 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

[quote=25932]سلام من یه مشکلی تو طراحی قالب پیدا کردم وقتی که قسمت فوتر رو طراحی می کنم به جای اینکه در پایین باشه بین اسلایدر و پست قرار میگیره مشکل از کجاست ؟ [/quote]

اگه تگ ها درست استفاده کرده باشی احتمال زیاد به خاطر استفاده از float هست که باید بعد از float کردن تگ ها از clear با مقدار both استفاده کنی تا درست بشه.

[quote=25929]سلام آقا کیوان یه امتحان کن Firebug رو می بینییHtml, css رو ساده و روان آورده در ضمن کپی و پیست هم می تونی انجام بدی ولی،Developer tools سادگی و آسونی رو نداره! [/quote]

راستش من قبلا ارش استفاده میکردم اما وقتی developer خود کروم توسعه پیدا کرد دیگه فقط با همین کار میکنم،شما وقتی افزونه ای مثل page speed رو بخوای روی وب سایتت تست کنی حتما باید از  developer کروم استفاده کنی،چیزی که در فایر باگ وجود نداره.بعدشم دسترسی به مقادیری مثل sessionStorage یا localStorage ها در فایر باگ وجود نداره.کلا مدیریت کاملتری در Developer کروم وجود داره.

1  تشکر
جمعه ، 9 می 2014     12:43 ق.ظ #

tanha77

Subscriber
8 پست1 تاپیک

[quote=25946]

اگه تگ ها درست استفاده کرده باشی احتمال زیاد به خاطر استفاده از float هست که باید بعد از float کردن تگ ها از clear با مقدار both استفاده کنی تا درست بشه. [/quote]

clear رو هم براش تعریف کردم ولی بازم تغییری نکرد

0  تشکر
جمعه ، 9 می 2014     12:46 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

بین تگ هایی که float انجام شده و footer یه تگ div قرار بده و برای اون تگ div استایل clear رو تعریف کن.

0  تشکر
جمعه ، 9 می 2014     12:51 ق.ظ #

tanha77

Subscriber
8 پست1 تاپیک

[quote=25950]بین تگ هایی که float انجام شده و footer یه تگ div قرار بده و برای اون تگ div استایل clear رو تعریف کن.[/quote]

تغییری نکرد ..

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 17 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .