کلاس های اضافه شده با دستورات ایجکس ناشناس هستند؟

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Hosein Mousavi ،‏ 1 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 241 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 21 نوامبر 2015     10:47 ب.ظ #

Hosein Mousavi

Subscriber
1 پست1 تاپیک

ببخشید عنوان مناسبی انتخاب نکردم ولی هرچقدر فکر کردم عنوان مناسبی پیدا نکردم.

بنده با دستور ایجکس در جی کوئری یک درخواست ارسال و پاسخ هم به صورت کامل و بی نقص دریافت می شود و نتیجه دلخواه را نشان می دهد ولی مشکلی که دارم اینه که اطلاعات برگشت داده شده باید داخل تگهایی با کلاس های مشخص لود بشوند و فرضا یک تگ دایو اضافه شده با یک کلاس مشخص ایجاد خواهد شد، این کلاس اضافه شده در کدهای جی کوئری ناشناس است و نمی توان برای آن کدی نوشت.

چگونه مشکلم را حل و فصل نمایم؟

1  تشکر
یکشنبه ، 22 نوامبر 2015     1:31 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

شما اول باید اون div هارو با استفاده از JQuery بسازید و در جای معین قرار بدید و بعد از اون محتویات Ajax رو درون اونا Append کنید

1  تشکر
یکشنبه ، 22 نوامبر 2015     5:16 ب.ظ #

Hosein Mousavi

Subscriber
1 پست1 تاپیک

با سلام

ببینید من در صفحه جست و جو می خوام نتایج جست و جو رو که ممکنه 1000 تا فاکتور باشه با تمام جزئیات برگردونم و نشون بدم و اینجا نمی دونم چطوری انجام بدم مسلما برای هر رکورد که یکبار نباید به دیتابیس وصل بشم و جزئیاتش رو بخونم و بعد نمایش بدم و برم سراغ بعدی به همین خاطر مجبورم برای فایلی که پشت ایجکس هست عبارت جست و جو رو بفرستم و بعد توی اون نتایج رو در قالب html نوشته و کلش رو برگردونم به سمت صفحه ای که ایجکس رو فرستاده و متاسفانه بعد از اون از کلاس های اضافه شده و یا آی دی های اضافه شده نمی تونم استفاده کنم یعنی انگار که اصلا یه همچین کلاسی وجود نداره.

حالا بی زحمت به من بگید من چطوری باید این کارو انجام بدم.

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .