کلاس مخصوص برای هر پست در حلقه وردپرس

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mad ME Mb 55 ،‏ 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 298 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 29 مارس 2016     1:55 ق.ظ #

Mad ME Mb 55

Subscriber
5 پست4 تاپیک

با سلام
اولاً واقعا معذرت میخوام اگه دارم تاپیک رو جای اشتباه میزنم چون خداییش مشکلم توی چند تا زبانه و در کل با هم میشن وردپرس.....
مشکل من اونجاس که میخوام وقتی کاراکتر های یه پست توی وبسایتم مثلا بیشتر از شصت تا بود چکیده فراخوانی بشه و یه دکمه زیرش باشه که کاربر با کلیک کردن روش بتونه اون پست رو به صورت کامل ببینه تا اینجا همه چیز خوبه ولی مشکل اصلی توی کد های جاوا اسکریپت هستش......

$(document).ready(function(){
$("#btn").click(function(){
$("#item-txt").text("Hello world!");
});
});

این کدشه که متاسفانه فقط با دایو و کلاس کار میکنه و وقتی مطالب من میرن توی حلقه خب همشون یه دایو یا کلاس رو دارن و وقتی کاربر روی دکمه کلیک میکنه تمام پست هام از چکیده مطلب تبدیل میشن به مطلب کامل یا فقط اولین کلاس یا دایو تکستش عوض میشه......
ممنون میشم از اساتید اگه کسی تجربشو داشته کمک کنه
راستی توی کد چک کردن تعداد کاراکتر های مطلب هم موندم ممنون میشم اونو هم برام قرار بدید.....
با تشکر و خیلی ممنون از سایت و انجمن عالیتون

0  تشکر
سه شنبه ، 29 مارس 2016     7:37 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

قالبتون رو در این جا قرار بدید یا برای بنده ارسال کنید تا مشکلات رو براتون رفع کنم .

98scripts@gmail.com

موفق باشید ... :)

2  تشکر
سه شنبه ، 29 مارس 2016     12:29 ب.ظ #

Mad ME Mb 55

Subscriber
5 پست4 تاپیک

چون کد ها زیاد بود و امکان قرار دادن فایل هم نیست فایلش رو ایمیل کردم تا انشاالله اگه به نتیجه رسید برای دوستان هم نتیجه رو قرار بدم......

0  تشکر
دوشنبه ، 4 آوریل 2016     7:06 ب.ظ #

Mad ME Mb 55

Subscriber
5 پست4 تاپیک

از دوستان عزیز اگه کسی از این مورد سردر میاره اطلاع بده قالب رو براش ارسال کنم کمک کنه ......

لطفاً اساتیدی ک جاوا اسکریپت کار کردن کمک کنید

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .