کـُــــمَــــــــکـــــــــــــــــــــــ

این تاپیک 8 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 3 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 893 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 9 آوریل 2013     12:53 ق.ظ #

S_vorojack

Subscriber
45 پست32 تاپیک

سلام به همه

برای پنل مدیریت سایت که با php  نوشته شده یک ادیتور میخوام بهترین ادیتور که هیچ چیزی کم نداره رو از چه سایتی میتونم بگیرم؟لطفا کمک کنید

0  تشکر
سه شنبه ، 9 آوریل 2013     8:12 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز،ادیتور های زیادی توی نت هستن که میتونی استفاده کنی.اینم چند تا آدرس :

TinyMCE
CKEditor
FckEditor

2  تشکر
سه شنبه ، 9 آوریل 2013     6:05 ب.ظ #

S_vorojack

Subscriber
45 پست32 تاپیک

اقا کیوان من از ادیتور TinyMCE ادیت.ر word رو استفاده میکنم ولی تنها مشکلی من با این دارم وقتی که یک متن چند خطی بمیخوام ارسال کنم ارسال نمیکنه یا جدول نمیتونم باهاش بکشم چیزای دیگه الان مشکلم از کجاست؟به نظر شما

0  تشکر
سه شنبه ، 9 آوریل 2013     6:10 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز،این ادیتور یه فایل جاوااسکریپت برای کانفیگ کردن داره،سعی کنید کانفیگ رو درست و  حتما طبق دستور العمل خود سایت انجام بدید.

1  تشکر
چهار شنبه ، 10 آوریل 2013     7:54 ب.ظ #

S_vorojack

Subscriber
45 پست32 تاپیک

اقا کیوان چطور میتونم این فایلی که میگی رو پیدا کنم؟ یعنی کانفیگ کردنش چطوریه؟من سایتم رو با php طراحی کردم این به دردم میخوره؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 10 آوریل 2013     9:37 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز،این لینک راهنمای کامل کانفیگ کردن این ادیتور هستش.کافیه یه فایل جاوااسکریپت ایجاد کنی و به صفحه الصاق کنی و و دستورات رو طبق این راهنما برای هر قسمتی که خواستی وارد کنی.

1  تشکر
پنجشنبه ، 11 آوریل 2013     5:59 ب.ظ #

S_vorojack

Subscriber
45 پست32 تاپیک

اقا کیوان نمیدونم چیه داستان هر کاری میکنم درست نمیشه چند روز دیگه هم دفاع دارم موندم توش یعنی نه symbol نه copy paste نه جدول هیچی نمیشه قرار بدی

0  تشکر
دوشنبه ، 15 آوریل 2013     12:25 ق.ظ #

S_vorojack

Subscriber
45 پست32 تاپیک

کسی نیست کمکم کنه؟مشکلم هنوز حل نشده اقا

0  تشکر
چهار شنبه ، 26 ژوئن 2013     12:20 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

جطور میشه توی ادیتور مثل tinymce وسط متن از عکس استفاده کرد؟ من نتونستم استفاده کنم یعنی عکس و توی خود ادیتور نشون میده ولی توی صفحه ی اصلی فقط alt عکس و نشون میده عکس هم از توی کامپیوترم ادرس دادم نه از روی هاست

1  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .