کد php جهت بررسی وجود کاربر در پایگاه داده

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1115 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     8:16 ب.ظ #

somayehyari

Subscriber
2 پست5 تاپیک

من قصد ایجاد و طراحی یک آزمون آنلاین دارم  که از xamp استفاده کردم و پایگاه داده و جداول مربوطه را ساخته ام یکی از جداول جدول دانشجو است که از فیلد نام خانوداگی به عنوان کد کاربری و از فیلد شماره دانشجویی به عنوان رمز عبور استفاده کنم  تا بتواند در آزمون شرکت نماید و یکی دیگر از جداول جدولها جدومیخاهم صفحه اول یه گونه ای باشد که تنها کد استاد که از فیلد نام خانوادگی به عنوان کد کاربری و و از فیلد شماره پرسنلی به عنوان رمز عبور استفاده کنم حال میخاهم صفحه اول به پونه ای باشد که کد کاربری و رمز عبور از استاد یا دانشجو دریافت کند و بررسی کند که این مشخصات در پایگاه داده می باشد یا نه در صورت وجو به صفحه بعد راه یابد در غیر اینصورت پیغام خطا بدهد لطفا در نوشتن این کد مرا راهنمایی کنید

باتشکر

0  تشکر
سه شنبه ، 6 آگوست 2013     10:25 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام خوب باید با نام کاربری و کلمه عبور یه کوئری بنویسید براش و اگه تعداد سطر های برگشتی برابر یک بود یعنی اون کاربر وجود داره و مشخصات رو درست وارد کرده،برای استاد و دانشجو هم بهتره یه فیلد select توی صفحه ورود قرار بدی تا مشخص بشه با چه عنوانی میخواد وارد بشه و کار شما برای جستجو راحتتر،البته اگه نمیخوای توی جدول کاربران یه فیلد به عنوان نوع کاربر داشته باشی این کارو انجام بده.

2  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .