کد ajax برای تازه سازی کوئری خاص در وردپرس

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 869 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 23 دسامبر 2013     11:40 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

سلام و خسته نباشید

کد ajax می خواستم که کاربر  با زدن دکمه تازه سازی درکد زیر کوئری زیر که مربوط به نمایش 5 تا مطلب تصادفی  هست رو refresh کنه ور در هنگام ریفرش یه تصویر لودینگ هم در کد زیر نمایش داده بشه

ممنون میشم اگه کمک کنید

2  تشکر
سه شنبه ، 24 دسامبر 2013     5:49 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

سلام

این کد رو امتحان کنید

باید توجه داشته باشید که این کد رو با فریمورک جی کوئری نوشتم پس باید فایل های مربوط به این کتابخونه رو حتما به صفحه اتچ کنین برای قسمت نمایش لودینگ هم باید یه ایدی بسازی اسمشو بزاری loding و عکس لودینگشو به به بک گراندش بدی

2  تشکر
سه شنبه ، 24 دسامبر 2013     9:18 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

سلام

ممنون ولی کار نمیکنه بجای file name هم دیو random -topic رو گذاشتم کتابخونه جی کوئری رو هم لود کردم ولی محتویات دیو random-topic ریفرش نمیشه :-(

راه حلی دارید؟؟؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     10:09 ق.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

یه فایل مثلا به نام random-post.php درست کنین و کدهای پی اچ پی تون رو بزارین اون تو و بعد ذخیرش کنین و بجای فایل نیم ادرس همین فایلی رو که ساختین بزارین

2  تشکر
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     10:56 ق.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

[quote=19623]یه فایل مثلا به نام random-post.php درست کنین و کدهای پی اچ پی تون رو بزارین اون تو و بعد ذخیرش کنین و بجای فایل نیم ادرس همین فایلی رو که ساختین بزارین[/quote]

این کارو انجام دادم بازم نشد برای تست اینکه جی کوئری اصلا در صفحه کارمیکنه یا نه بجای load از fadeout استفاده کردم کار کرد و محتویات fadeout شد ولی برای لود کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     4:40 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

در وردپرس مستقیما نمیتونید به فایل های پوسته دسترسی داشته باشید باید مثلا یه page-template ایجاد کنید و کد های خودتون رو داخلش قرار بدید و بعدشم به عنوان یه برگه منتشرش کنید حالا درخواست ای جکس خودتون رو به این صفحه بفرستید.

این کد رو باید در پوسته خودتون قرار بدید و بعد از قسمت برگه ها یه برگه منتشر کنید وقالبش رو ajax انتخاب کنید.حالا در قسمت آدرس متد load اینطوری بنویسید.

سعی کنید نامک برگه هم ajax باشه و در ضمن این آدرس به تنظیمات پیوند های یکتای وردپرس شما هم مربوط میشه.

2  تشکر
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     8:46 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

[quote=19660]در وردپرس مستقیما نمیتونید به فایل های پوسته دسترسی داشته باشید باید مثلا یه page-template ایجاد کنید و کد های خودتون رو داخلش قرار بدید و بعدشم به عنوان یه برگه منتشرش کنید حالا درخواست ای جکس خودتون رو به این صفحه بفرستید.

<?php
/* Template Name :ajax */
//your code for get posts and show them
?>

این کد رو باید در پوسته خودتون قرار بدید و بعد از قسمت برگه ها یه برگه منتشر کنید وقالبش رو ajax انتخاب کنید.حالا در قسمت آدرس متد load اینطوری بنویسید.

$("#random-topic").load("http://site-name.com/ajax");

سعی کنید نامک برگه هم ajax باشه و در ضمن این آدرس به تنظیمات پیوند های یکتای وردپرس شما هم مربوط میشه. [/quote]

سلام آقا کیوان

انجام دادم بازم نشد یعنی توی قسمت برگه ها برگه ای به اسم ajax نمیاد !!!!!!کلافم کرده حسابی:-(( راه دیگه ای نداره؟؟؟
اصلا کدهای بالا رو بی خیال محتویات مثلا یه دیو رو توی وردپرس بخواهیم رفرش کنیم کدش چیه؟؟؟؟مگه الگوریتمش همون کد load جی کوئری که در بالا نوشتم نیست؟؟؟؟؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     8:58 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

مبحث درخواست های ای جکس خیلی گسترده است،این روشی که بالا گفتم کاملا تایید شده است خودم ازش استفاده کردم و در قاللب قبلی سون لرن ازش استفاده شده بود،مطمئن باشید در کارتون یه خطایی هست که اجار نمیشه.

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .