کد نویسی یا نرم افزار

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی امینی ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 804 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     3:22 ب.ظ #

javaheri

Subscriber
49 پست26 تاپیک

با سلام

می خواستم بدونم برای زدن سایت کد نویسی کردن بهتره یا این که از نرم افزار های مثل وردپرس استفاده کردن بهتره واین که آیا گوگل مزیتی برای سایت هایی که کدنویسی شده اند داره واصلا گوگل میتونه بفهمه کدوم سایت با نرم افزار طراحی شده وکدوم سایت با کد نویسی

0  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     3:44 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

سلام

برای ساختن یه سایت باید به نیاز و امکانات  خودتون نگاه کنید؛ اگه می خواهید یه سایت معمولی با امکانات خوب داشته باشید بهتره که از وردپرس استفاده کنید و اگه می خواید سایتتون خیلی حرفه باشه از سیستم مدیریت محتوای جوملا استفاده کنید و اگه حوصلتون خیلی زیاد بود و زمان و مهارت زیادی هم داشتید از کد نویسی استفاده کنید.

و باید بگم استفاده از سیستم مدیریت محتوا مثل وردپرس یا جوملا خیلی آسون تر از کد نویسی هست و معمولا فقط برای صفحات استاتیک از کد نویسی استفاده می کنن وگرنه اگه صفحاتتون می خواید دینامیک باشه حتما از سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید.

و باید بگم تا اونجایی که من میدونم استفاده از کد نویسی و یا استفاده از سیستم مدیریت محتوا ملاک افزایش رنک گوگل و چیز های دیگه نیست.

امید وارم این تایپیک بدردتون خورده باشه!

1  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     6:04 ب.ظ #

moshi98

Subscriber
18 پست5 تاپیک

البته امکاناتی که وردپرس برای سئو داره هیچ سیستمی نداره!

1  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     6:10 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

به نظر من هیچ سیستمی به جوملا نمیرسه!!!

1  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     10:27 ب.ظ #

javaheri

Subscriber
49 پست26 تاپیک

با سلام

خیلی ممنون .من تا حالا حدود 100 صفحه سایتم رو خودم کد نویسی کردم وسوال من اینه که اگه با سیستم مدیریت محتوا کار کنم مشکلی پیش نمیاد ومن می خوام ازقالبی که خودم طرح کردم استاده کنم

0  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     10:55 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

بنا بر این اگه بخواید با سیستم مدیریت محتوا کار کنید باید اول اونو رو هاستتون آپلود کنید و یا اگه هاست خودش سیستم رو داشت نصب کنید؛بعد تمامی مطالبتونو تک تک تو سیستمتون ثبت کنید و قالب سیستمتونم رو به دلخواه خودتون عوض کنید و چون من با سایت کار نکردم نمیدونم چه جوری قالبو ویرایش کنید.

خب اگه حوصله دارید تا همه ی مطالبتونو دوباره ثبت کنید و قالب رو ویرایش کنید بسم الله اگر هم سختتونه پس بیخیالش :-)

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .