کد نمایش تعداد نظرات در انتظار بررسی وردپرس

این تاپیک 11 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1273 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 22 ژانویه 2014     10:45 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

سلام و خسته نباشید

کد نمایش تعداد نظرات در انتظار بررسی وردپرس رو میخواستم منظورم همون عددی هست که در نوار مدیریت وردپرس تعداد نظرات در انتظار بررسی رو نمایش میده.

با تشکر

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهار شنبه ، 22 ژانویه 2014     10:55 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام.

3  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     9:51 ق.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

سلام استاد ممنون ولی کار نکرد بین تگ php هم قرار دادم بازم کار نکرد میشه راهنمایی کنید چطور ازش استفاده کنم یا یه کد دیگه بدید لطفا

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     10:46 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

معمولا کدی که در این جا قرار میدیم تست میشه،اینم تست شده و کار میکنه،شما کجا میخوای ازش استفاده کنی؟

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     10:56 ق.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

[quote=21393]معمولا کدی که در این جا قرار میدیم تست میشه،اینم تست شده و کار میکنه،شما کجا میخوای ازش استفاده کنی؟[/quote]

شرمنده

میخوام در ساید بار یا منو یا هر جای دیگهای فرقی نمیکنه زیر کلمه مثل دیدگاه های در انتظار بررسی نمایش داده بشه چون ادمین بار رو میخوام نمایش ندم

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     11:01 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب برای پوسته هم مشکلی نداره.نباید مشکلی داشته باشه.

2  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     6:04 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

ممنون آقا کیوان واقعا کارتون درسته درست شد

شما و آقای صالحی یدونه باشین:-)

2  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     6:25 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

آقا کیوان یه سوال دیگه هم دارم من کد رو بشکل زیر در قالبم قرار دادم

همونطور که میبینید من رنگ لینک  دیدگاه در انتظار بررسی رو قرمز کردم حالا میخوام شرطیش کنم که اگه دیدگاهی در انتظار بررسی بود که همون متن با رنگ قرمز رونوشون بده ولی اگه دیدگاهی نبود متنش به مثلا دیدگاهی در انتظار بررسی نیست تغییر کنه شرط های متفاوتی رو امتحان کزدم ولی کار نکرد اگر امکانش هست شرطش رو برام بزارید

با تشکر فراوان

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     9:13 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     10:54 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

[quote=21442]آقا کیوان یه سوال دیگه هم دارم من کد رو بشکل زیر در قالبم قرار دادم

همونطور که میبینید من رنگ لینک دیدگاه در انتظار بررسی رو قرمز کردم حالا میخوام شرطیش کنم که اگه دیدگاهی در انتظار بررسی بود که همون متن با رنگ قرمز رونوشون بده ولی اگه دیدگاهی نبود متنش به مثلا دیدگاهی در انتظار بررسی نیست تغییر کنه شرط های متفاوتی رو امتحان کزدم ولی کار نکرد اگر امکانش هست شرطش رو برام بزارید با تشکر فراوان [/quote]

با تشکر از کیوان وامیر عزیز از کد زیر هم میتونی استفاده کنی که یکم بهینه و ساده تر...

4  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .