کد ذخیره پست های وبلاگ به پی دی اف

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی ساکی لرستانی ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 717 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
جمعه ، 17 ژانویه 2014     10:27 ب.ظ #

علی ساکی لرستانی

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام خسته نباشید من تازه وارد سایت شدم جای خوبیه.یه خواهش داشتم اینکه میشه کد ذخیره کردن پست های  وبلاگ به پی دی اف را به طوری که بازدید کننده روی آن کلیک کند سپس دانلود شود ، در سایت قرار دهید .من خیلی در سایت های ایرانی و خارجی خیلی تلاش کردم ولی نشد.ممنون میشم با تشکر این آدرس وبلاگمه خیلی زیبا و مجهزه اگه شما مرحمت کنین زیباتر هم میشه.http://alisakilorestani.blogfa.com

0  تشکر
شنبه ، 18 ژانویه 2014     8:53 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز باید برای این کار از افزونه استفاده کنید که در سیستم های وبلاگ هی قابل استفاده نیست مگر اینکه خود سیستم وبلاگ دهی که داری ازش استفاده می کنید این قابلیت رو داشته باشه...

1  تشکر
شنبه ، 18 ژانویه 2014     10:55 ق.ظ #

علی ساکی لرستانی

Subscriber
1 پست1 تاپیک

[quote=20875]دوست عزیز باید برای این کار از افزونه استفاده کنید که در سیستم های وبلاگ هی قابل استفاده نیست مگر اینکه خود سیستم وبلاگ دهی که داری ازش استفاده می کنید این قابلیت رو داشته باشه...[/quote] سلام وحید جون یه سر به وبلاگم بزن من درستش کردم ولی بد پی دی اف درست میکنه.توی همین سایت یه نفر هست که خیلی شکیل هم درست میکنه میشه بگی کیه. راستی بگم که من میخواهم درون هر پستم دکمه ای با تصویر پی دی اف باشه که روش کلیک کردی فوری دانلود شه ، نه که بره توی سایت دیگه و دانلود بشه

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .