کد جملات تصادفی(جملات بزرگان)

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1108 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 23 جولای 2013     11:37 ب.ظ #

amirtohidi

Subscriber
18 پست20 تاپیک

سلام
کد جملات تصادفی رو میخوام جملات بزرگان که در برخی سایت ها دیده میشه
نمونه downloadha.com
به عنوان مثال ده تا جمله اضافه کنم و با هر بار لود شدن صفحه جمله تغییر کنه

0  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     12:06 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز،می تونی یه جدول دیتابیس اضافه کنی که مثلا سه تا ستون داشته باشه،شناسه جمله،نام گوینده جمله و خود متن جمله،بعد با یه کوئری مثل این کوئری زیر هر دفعه به صورت تصادفی یکیشون رو واکشی کنی و توی سایتت نمایش بدی.

1  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     1:29 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

[quote=13208]سلام دوست عزیز،می تونی یه جدول دیتابیس اضافه کنی که مثلا سه تا ستون داشته باشه،شناسه جمله،نام گوینده جمله و خود متن جمله،بعد با یه کوئری مثل این کوئری زیر هر دفعه به صورت تصادفی یکیشون رو واکشی کنی و توی سایتت نمایش بدی.

[/quote]

سلام کیوان جان

تابع یا افزونه ای در همین زمینه برای وردپرس وجود داره؟اگه هست لطف میکنی بگی؟؟

ممنون

1  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     1:50 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام وحید عزیز،نمیدونم پلاگین داره یا نه،ولی فکر نمیکنم نیازی به پلاگین باشه،چون با یه تابع توی functions.php میشه نوشتش و هر کجای پوسته هم خواستی استفاده کن.

0  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     2:14 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

مثلا جدول wp_sentences رو توی دیتابیس WP ایجاد کن و سه تا ستون ID,teller,sentence رو بهش اضافه کن.اینم تابع مورد نظر،هر کجای پوسته خواستی echo اش کن.

1  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     4:50 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

ممنون دستت درد نکنه...

1  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     9:09 ب.ظ #

amirtohidi

Subscriber
18 پست20 تاپیک

آقا کیوان با عرض سلام خدمت شما و ممنون از شما به خاطر جواب های به موقعتون

ولی متاسفانه من متوجه نشدم به عنوان مثال من میخواهم دو تا جمله زیر به صورت تصادفی با هر لود شدن صفحه نشون داده بشه با لود شدن اول جمله : بزرگترین گناه ترس است. با لود شدن دوم: بزگترین تفریح کار است. لطفا یه مثال بزنید

0  تشکر
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     12:42 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

[quote=13258]آقا کیوان با عرض سلام خدمت شما و ممنون از شما به خاطر جواب های به موقعتون ولی متاسفانه من متوجه نشدم به عنوان مثال من میخواهم دو تا جمله زیر به صورت تصادفی با هر لود شدن صفحه نشون داده بشه با لود شدن اول جمله : بزرگترین گناه ترس است. با لود شدن دوم: بزگترین تفریح کار است. لطفا یه مثال بزنید [/quote]

اگه تعداد جمله هاتون زیاده روشش همونی که بالا گفتم،باید از یه تابع استفاده کنید،البته تابع بالا برای وردپرس هستش،اگه شما از کد خام php استفاده میکنی بگو تا تابع خام رو برات بنویسیم،اگرم نه فقط همین تعداد چند جمله بیشتر نیست راه منطقی تر استفاده از آرایه است که اگه میخوای بگو تا تابع خام برای آرایه رو برات بنویسم.

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .