کد جستجو گر اختصاصی وب

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  morteza ،‏ 4 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1714 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
سه شنبه ، 6 نوامبر 2012     12:47 ق.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

سلام یه کدی می خواستم که فقط در وب جسجو کنه اخه همه جستجو گر ها تو گوگل سرچ می کنند البته بدون پوسته قط یه کادر باشه . ممنون

0  تشکر
سه شنبه ، 6 نوامبر 2012     1:29 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

منظورت رو درست نفهمیدم .

خوب معلومه که از گوگل ، بینگ یا یاهو استفاده می کنند .  آخه سرویس جستجو رو از اونها می گیرند و نمی تونید همینطوری کدی بنویسید که خودش بره و توی وب جستجو کنه (کشکی که نیست) .

نیاز به ایندکس کردن همه ی صفحات وب هست که این کار رو موتورهای جستجو می کنند .

هر کدی استفاده کنی به هر حال از یکی از اینها استفاده میکنه !

1  تشکر
سه شنبه ، 6 نوامبر 2012     9:32 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

بله آقا لقمان می دونم کشکی نیست (: منظورم اینه که تو صفحه خوده وب نتیجه رو بگه آخه همه جستجو گر ها نتیجه رو تو صفحه گوگل نشون می دن ولی مال شما و خیلی ها اونطوری نیست . من در کل یه جستجوگر می خوام بزارم منوی وب ام یعنی تصویر اش رو آماده کردم : http://upit.cc/i/46dd48f6.png می خوام تو این بزارم کد رو که بشه جستجو کرد همین فقط یه کادر ساده جستجو که بزارم توی پوسته ام .

0  تشکر
چهار شنبه ، 7 نوامبر 2012     1:16 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

آها ...

این خصوصیت رو معمولا سرویس های وبلاگدهی ایرانی ندارن(مطمئن نیستم). اگه مال ما رو میبینی داریم از وردپرس استفاده می کنیم که خودش اینو داره ...

0  تشکر
چهار شنبه ، 7 نوامبر 2012     4:54 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

ای بابا آقا لقمان کار با سایت سخته یدفعه سایت کنم شما رو هم راحت کنم خودم رو هم !!!

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 نوامبر 2012     1:58 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خوب دیگه .

هر که طاووس خواهد ، جور هندوستان کشد !

2  تشکر
پنجشنبه ، 8 نوامبر 2012     5:42 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

خب همین دیگه میگم یعنی کار با سایت سخته ؟؟؟ حداکثر یه کدی بگید که بزارم وب ام برا اون تصویری که گذاشتم برا جستجو .

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .