کد ایجاد صفحه نویسنده در وردپرس

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1310 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 21 دسامبر 2013     11:40 ق.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

سلام دوستان

تبریک بخاطر ظاهر جدید و زیبای سایت

من  برای قالبم یه صفحه author.php ایجاد کردم حالا میخوام پست های مربوط به  هر نویسنده سایتم درش قرار بگیره مثل سایت سون لرن

چه کد یا کد هایی باید درش قرار بدم و همچنین چه کدی رو برای نام نویسنده قرار بدم که با کلیک روی اون سایر نوشته هاش در این صفحه نمایش داده بشه

پیشاپیش ممنون از کمکتون.

3  تشکر
شنبه ، 21 دسامبر 2013     11:21 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز،داخل فایل author.php باید از حلقه معمولی وردپرس استفاده کنید،تا بتونید پست های اون نویسنده رو نشون بدید،برای ایجاد لینک نویسنده به صفحه نوشته هاش می تونید از این کد استفاده کنید.

می تونید از لیست فایل های زیر هم برای نشون دادن مطالب یک نوسنده خاص استفاده کنید (مثلا اگه ID مدیر 1 باشه فایل author-1.php برای نشون دادن مطالب مدیر استفاده میشه)

• author-{nicename}.php (که اون nicename برای نویسنده مورد نظر هست)
  • author-{id}.php (که  در اون id نویسنده مورد نظر هست)

اگه برای قسمت محتوای فایل author.php مشکلی دارید می تونید محتوای فایل archive.php رو داخلش کپی کنید و بعد طبق سلیقه خودتون تغییرش بدید.(اگر همچین فایل در پوسته شما وجود نداشته باشه وردپرس از خود فایل archive.php برای نمایش این پست ها استفاده میکنه و اگر اینم موجود نباشه از فایل index.php استفاده میکنه)

موفق باشید

3  تشکر
یکشنبه ، 22 دسامبر 2013     12:48 ق.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

سلام

ممنون آقا کیوان من این کارهایی که گفتید انجام دام ولی وقتی روی اسم نویسنده کلیک میکنم هر نویسنده ای id خودش رو داره اما در صفحه جدید مطالب نویسنده مورد نظر بعلاوه نوشته های سایر نویسنده ها نمایش داده میشه !!!!!!!!!!!راهنمایی میکنید که مشکل از کجاست؟؟؟؟

ممنون

1  تشکر
یکشنبه ، 22 دسامبر 2013     3:21 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

این مطلب رو مطالعه کنید...

1  تشکر
یکشنبه ، 22 دسامبر 2013     1:39 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

بهترین راهنمایی میتونه قابل های پیش فرض مثل 2012 خود وردپرس باشه،شما اون قالب رو نگاه کن و ببین داخل فایل author.php چی نوشته و بعدشم اون کد ایجاد لینک رو داخل فیل single.php در قسمت معرفی نویسنده مطلب قرار بده (یا هر جای دیگه مثل page.php)

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .