کد آمار بازدید از سایت با vb.net

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1506 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 18 فوریه 2014     11:51 ق.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

با سلام

در صورت اطلاع در مورد کدنویسی در مورد آمار بازدید در vb.net نه c# با استفاده از دیتابیس و به دست آوردن روز ، ماه ، سال بازدید راهنمایی کنید.

با تشکر

0  تشکر
سه شنبه ، 25 فوریه 2014     10:45 ق.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

با سلام

من از طریق سایت برنامه نویس کدهای نوشته شده توسط آقایان هاشمی و فخراوری رو که به c# بود رو به vb.net تبدیل کردم  و تونستم آمار سایتم رو از این طریق به دست بیارم ، فایلش رو ضمیمه می کنم برای کسایی که به این کد احتیاج دارن.

فقط آقای کیوان علی محمدی و یا دیگر دوستان لطف کنین یه نگاهی به فایل Statistic.vb بکنین چون من فکر می کنم آمار مربوط به بازدید امروز رو یکم زیاد نشون می ده. (شاید هم اشتباه می کنم)

لطفاً راهنمایی نمایید.

با تشکر

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
چهار شنبه ، 26 فوریه 2014     11:45 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

نمی دونم چرا کسی به این پست جواب نمی ده !!!!!

به این نتیجه رسیدم که در  آمار بازدید امروز  1 مشکلی وجود داره و اونم اینه که هر صفحه ای از سایت رو که قبلاً باز نشده ،باز می کنیم به آمار اضافه می شه ، کسی می تونه راهنمایی کنه که این آمار براساس IP افراد انجام بشه؟ اینجوری این کد هم کامل می شه و بقیه هم می تونن ازش استفاده کنن.

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 فوریه 2014     3:36 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام شما باید برای ایجاد بازدید کننده آی پی رو دیتابیس ذخیره کنید کاربر که وارد سایت میشه بایدتوی متدی مثل begin_request چک کنید این آی پی قبلا در دیتابیس ذخیر شده یا نه اگه شده باشه که هیچی اگه نشده اضافه کنید و ثبتش کنید,البته به نظر شخص خودم بهترین روش استفاده از http module برای انجام این کاره.

1  تشکر
جمعه ، 28 فوریه 2014     8:22 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

من از طریق زیر IP رو می گیرم :

تو 1 جدول هم ذخیره می کنم ، حالا ذقیق نمی دونم کجای کد ضمیمه شده قرار بدم برای چک کردن...

لطفاً  کد ضمیمه شده در پست قبلی رو ببینید، راهنماییم کنید در کدوم قطعه کد این کارو انجام بدم؟

ممنون

0  تشکر
شنبه ، 1 مارس 2014     11:07 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

محاسبه بازدید و ذخیره کردن اونها در تابع calculate اتفاق میفته،شما باید این کد رو اونجا استفاده کنید،اما مشکل اینه که از فایل xml استفاده شده و زیاد برای لاگ کردن آی پی مناسب نیست،بهتره از دیتابیس استفاده بشه.

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .