کدنویسی در html برای ارتباط با پایگاه داده sql

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بردیا راستین ،‏ 1 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1521 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 10 آوریل 2015     4:14 ب.ظ #

Mani Golestan

Subscriber
3 پست2 تاپیک

درود خدمت دوستان محترم. عضو جدید این خونواده هستم گرچه خیلی وقت هست که از این سایت استفاده میکنم. سوالی داشتم ممنون میشم دوستان کمکم کنند/ من در پایگاه داده sql server 2008 چند جدول اطلاعاتی ایجاد کردم که می خوام در سایتی که  با زبان html در   visual studio نوشتم قرار بدم اما کد نویسی در html و ارتباط دادن با جدول و بلد نیستم در واقع کد نویسی رو بلد نیستم. چون در این مبحث من بی تجربه هستم شاید سوالم اشباه باشه و در html اصلا نمیشه از پایگاه داده استفاده کرد. اما ارتباط sql با asp.net و مطمئن هستم میشه اما با خود html و نمیدونم میشه یا نه؟

2  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 11 آوریل 2015     2:36 ب.ظ #

بردیا راستین

Subscriber
93 پست7 تاپیک

دوست عزیز html یک زبان نماد گزاری سمت کاربر هست .

اگه میخواید با دیتابیستون ارتباط برقرار کنید به زبان های سمت سرور مثله asp php python ruby on rails و ... امثال اینا احتیاج دارید.

1  تشکر
شنبه ، 11 آوریل 2015     4:48 ب.ظ #

Mani Golestan

Subscriber
3 پست2 تاپیک

بردیا جان شما درت میگی و شک داشتم که میشه یا نه ،اما اگر بخوام با asp ارتباط بدم ، شما کدنویسیش و بلدی که کمکم کنی؟

0  تشکر
شنبه ، 11 آوریل 2015     6:17 ب.ظ #

بردیا راستین

Subscriber
93 پست7 تاپیک

متاسفانه من سمت سرور php بلدم .

چرا از php استفاده نمیکنید ؟ به گفت اقای لقمان آوند (مدیر سون لرن - استاد عزیز ما) پی اچ پی خیلی بهتر از asp هست.

1  تشکر
شنبه ، 11 آوریل 2015     9:30 ب.ظ #

Mani Golestan

Subscriber
3 پست2 تاپیک

بردیا جان ممنون از جوابت/ اما اینکه چرا ازphp استفاده نمیکنم  دلیلش این هست که من کل سایت و با html نوشتن، همین الان هم اگر بخوام با asp کار کنم باید کل سایت و شخم بزنم به asp تبدیل کنم. حقیقت من اصلا از php سردر نمیارم و زمان منم هم خیلی محدوده ، بین asp و php من میتونم asp رو انتخاب کنم

0  تشکر
شنبه ، 11 آوریل 2015     10:09 ب.ظ #

بردیا راستین

Subscriber
93 پست7 تاپیک

ببینید شما دارید اشتباه میکنید زبان هایی مثل اچ تی ام ال و سی اس اس هیچ ربطی به php یا asp ندارن . شما سایت رو با اچ تی ام ال و اینا درست میکنی و با پی اچ پی اطلاعات رو از روی دیتابیس میخونی .

2  تشکر
یکشنبه ، 12 آوریل 2015     2:38 ق.ظ #

Mani Golestan

Subscriber
3 پست2 تاپیک

بردیا جان خوب اگر من الان بخوام از php استفاده کنم اول باید بیام پایگاه داده ام رو به my sql بنویسیم درسته؟ (که من اصلا بلد نیستم)

دوم اینکه باید بیام پروژه ام رو در visual studio با پسوند مخصوص php دخیره و راه اندازی کنم درسته؟

ممنون میشم جواب بدی. ببخشید من وقت شما رو میگیرم بزارید رو حساب مبتدی بودن و ندانستن. با سپاس

0  تشکر
یکشنبه ، 12 آوریل 2015     1:35 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

بردیا راستین

Subscriber
93 پست7 تاپیک

بببیند اصلا به محیط ویژوال استدیو نیازی نیست. شما فایل هاتون رو با پسوند .HTML داشته باشید همه چیز حله . اونارو میشه درست کرد.

پایگاه داده هم نیاز به برنامه نویسی نداره شما میری داخل محیط PHP MY ADMIN جدول های دیتابیستون رو طراحی میکنید. بعد اون پسوند .HTML رو به .PHP تغیر میدید و با یک سری کدها تو فایل به دیتا بیستون وصل میشید و اطلاعات رو میخونید و اون ها رو تو فایل نمایش میدید.

8  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .