کدام cms بهتر هست؟

این تاپیک 9 پاسخ و 7 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Yazda ،‏ 1 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 668 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 21 فوریه 2015     6:40 ب.ظ #

masoudrad

Subscriber
3 پست1 تاپیک

با سلام

از سه سیستم مدیریت محتوا که گذاشتین هر کدوم برای چه وبسایت هایی مناسب تره؟ یعنی اگر کسی بخواد وبسایتی برای شرکتی داشته باشه که هم کار اطلاع رسانی به پرسنل، هم فروشگاه و هم MIS  و دیگر موارد مورد نیاز رو داشته باشه، کدوم مورد رو پیشنهاد می کنین؟

0  تشکر
شنبه ، 21 فوریه 2015     9:25 ب.ظ #

Fbix

Subscriber
1 پست0 تاپیک

100 درصد وردپرس

0  تشکر
شنبه ، 21 فوریه 2015     9:47 ب.ظ #

دانشجو

Subscriber
23 پست0 تاپیک

با چه منطقی میگید 100 درصد وردپرس دوست عزیز؟

شما با اکثر cms های موجود میتونید  سایتی با قدرت کامل برای چیزی که دوستمون گفتن ایجاد کنید

همه اینها برمیگرده به توانایی فردی که داره با cms خاصی کار میکنه

1  تشکر
شنبه ، 21 فوریه 2015     11:16 ب.ظ #

masoudrad

Subscriber
3 پست1 تاپیک

بعد از دیدن این صفحه متوجه شدم که برای شروع WordPress از بقیه بهتره.

http://forum.webstudent.ir/%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1.html

1  تشکر
یکشنبه ، 22 فوریه 2015     8:36 ق.ظ #

Mr. MiM

Subscriber
157 پست10 تاپیک

شما با وردپرس شروع کن

اما از آموزشهای وردپرس غافل نشو

هر روز و هر روز باید در موردش بخونی تا بتونی همه نیازهاتو باهاش برطرف کنی

دقیقاً به میزان تسلط تو به اون cms بستگی داره

0  تشکر
یکشنبه ، 22 فوریه 2015     10:25 ب.ظ #

masoudrad

Subscriber
3 پست1 تاپیک

این مقاله از استاد آوند به سؤال من کاملا پاسخ داده.

http://www.7learn.com/miscellaneous/wordpress-vs-joomla-vs-drupal

0  تشکر
یکشنبه ، 22 فوریه 2015     11:53 ب.ظ #

masoudrad

Subscriber
3 پست1 تاپیک

مرسی از پاسختون. شما برای یارگیری WordPress چه آموزشی رو پیشنهاد می کنید؟

0  تشکر
دوشنبه ، 23 فوریه 2015     12:48 ق.ظ #

20theme

Subscriber
1 پست0 تاپیک

من با وردپرس و جوملا کار میکنم با دروپال کار نکردم اما بین این دو میگم کدومش بهتره

برای راه اندازی پرتا یا وبلاگ یا همون سایت های تفریحی و دانلود امثال اینا ک تو ایران پره وردپرس بهنره چون سیستمش طوریه ک برای وبلاگدهی ساخته شده

اما برای سایت های خاص بزرگ فوق العاده قوی و انعطاف پذیر و تجاری و شرکتی جوملا بهتره امکانت جوملا نسبت به وردپرس بیشتره

یاد گیری وردپرس اوایلش راحته جوملا اوایلش سختره اما بعد یاد گیری مقدماتی یاد گیری و استفاده پیشرفته جوملا راحت تره و وردپرس سخت تره در کل بنظر من ک برای هر دو این سیستم ها قالب طراحی می کنم جوملا بهتر و قوی تره اما تو ایران طرف دار وردپرس بیشتره و الکی ازش دفاع میکنن من 90 درصد مواقع پرژه هام رو با جوملا انجام میدم تا با وردپرس چون راحتر مو بهتر میشه ازش نتیجه گرفت اینم بگم استخدامی جملا بای کار تو شرکت بیشتره تا وردپرس

مشتری های این دو نوع هم متفاوته وردپرس افراد شخصی ک می خوان سایت پرتالی تفریحی دانلود و گرافیک و امثال اینا ک ک مطلب زیاد میاد رو وب رو راه اندازی کنن چون افراد شخصی هستن پول کمتری برای طراحی قالب بدستت میاد اما مشتریان جوملا  شرکت ها ادارات و ارگان های دولتی وجاهای تجاری هستن ک پول خوبی هم میدن

انشا.. بزودی یه مقاله توپ در زمینه این ک وردپرس بهتره یا جوملا ارائه خواهم داد من با هر دو این سیستم کار کردم هر دو رو هم دوسد  دارم طراحی قالب برای جوملا رو دوس دارم و نوشتن مطلب برای وردپرس رو در کل وردپرس شیرین تره مث به و جوملا قویتره مث کوه پشت آدمه میشه روش تو کار های بزرگ حساب باز کرد

1  تشکر
دوشنبه ، 23 فوریه 2015     12:18 ب.ظ #

mohamad pk

Subscriber
16 پست13 تاپیک

این سایت به خوبی توضیح داده میتوانید از اینجا به اطلاعت مورد نظر خودتون برسید

اموزش طراحی وب سایت 

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 فوریه 2015     11:51 ق.ظ #

Yazda

Subscriber
87 پست2 تاپیک

منم نظرم رو بگم با اجازه دوستان.

بچه ها اساس کار هر سه cms یکی هست .. افزونه و ماژول و قالب های مختلف هم برای هر سه تاشون موجوده و هر سایتی رو میشه با هرسه انجام داد. فقط اگه اوایل کارتون هست بنظر من برید سراغ وردپرس .. کار کردن باهاش و درکش توسط یه تازه کار خیلی خیلی راحت تره و خب همه نیازهاتون رو هم برطرف میکنه.

من خودم اول با جوملا کار کردم چندین سال پیش و اون موقع جوملا به مراتب سخت تر از الان بود .. الان خیلی کاربر پسند تر شده .. اون موقع یه کم منو دل زده کرد. اگه میخواید کارتون زودتر راه بیفته و راحت تر، مطمئنا وردپرس میتونه کمکتون کنه.

اما اگه میخواید طراحی سایت رو ادامه بدید حتما بعدش سراغ جوملا و دروپال هم برید.

افزونه هایی که برای وردپرس وجود داره خیلی بیشتر از اون دو سیستم هستن و همونطور که گفتم کار راه بنداز تر از اون دو سیستم هست و مشکل ناسازگاری افزونه ها با نسخه رو هم کمتر در وردپرس مشاهده میکنید.

منتها قیمت طراحی سایت با وردپرس کمتر از اون دو سیستم هم هست.

و در آخر اینکه .. شروع کنید .. حالا یا با وردپرس یا با بقیه سی ام اس ها .. مهم استارت کار هست و مطمئن باشید که یه روزی به بقیه سی ام اس ها هم احتیاج و یا علاقه پیدا میکنید.

از پروژه های سخت هم نترسید .. موفق و پیروز باشید.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .