کامپوننت آرت ها

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  saba ،‏ 3 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1768 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 26 اکتبر 2012     9:14 ب.ظ #

saba

Subscriber
10 پست7 تاپیک

سلام آقای آوند عید قربان بر شما و همه دوستان همکار در این سایت مبارکباد.

لطفا اگه براتون ممکنه یک فایل کامپوننت آرت اگه آماده دارید برام ایمیل کنید یک دنیا ممنون میشم

آخه خودم از سایت اصلی دانلودش کردم ولی حس میکنم بد دانلود کردم چون خوب نصب نمیشه یا من بلد نیستم. با تشکر فراوان.صبا

1  تشکر
جمعه ، 26 اکتبر 2012     11:20 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

دقیقا متوجه نشدم منظورت از کامپوننت آرت چیه . میشه واضح تر بگی ؟

2  تشکر
شنبه ، 27 اکتبر 2012     9:23 ق.ظ #

saba

Subscriber
10 پست7 تاپیک

سلام

کامپوننت آرت ها یک سری نرم افزار هستند که برای راحت تر شدن کار طراحی سایت در اختیار ما گذاشته شدند و فقط کافیست ما اونا رو از سایت های مورد نظر دانلود کرده و به فایل طراحی خودمون ضمیمه کنیم تا در صورت نیاز از کدهای اون در برنامه بهره مندبشیم که من اون از سایت با نام خودش دانلود کردم و البته بعد از کلی تلاش بالاخره تونستم تاحدی متوجه کاربشم .اگه دوست داشتید شماهم اونو دانلود کنید با این آدرس:

www.componentart.com

اگر متوجه منظورم شدید و تونستید کمکی بکنید دریغ نکنید بالاخره شما استادید و کاربلدوماتازه کار وناشی.

باز هم از لطفتون متشکرم فی امان الله

1  تشکر
شنبه ، 27 اکتبر 2012     2:06 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

کامپوننت آرت اسم شرکتشه گویا و سا تا نرم افزار داره : download

آیا کدوم نرم افزارش رو می خوای ؟ خود نرم افزار رو یا فایل های ورودیشو ؟

2  تشکر
سه شنبه ، 11 دسامبر 2012     12:30 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام کامپوننت ها،برنامه هایی (در واقع فایل) هستند که شرکت های برنامه نویسی اونا رو برای افزایش کارایی و کد نویسی کمتر در اختیار کابران قرار می دن،البته همشون رایگان نیستند،بلکه الان خودش یک بیزنس بزرگ محسوب میشه،کنترل های خود دات نت رو کلی خاصیت و ویژگی های جدید بهش اضافه میکنن و اونا رو میفروشن،برا استفادش کافیه از قسمت toolbox راست کلیک کنین گزینه AddTab رو انتخاب کنبن و یک نام جدید برا تبی که ساختین انتخاب کنبد حالا در قسمت خالی تبی که ساختین راست کلیک کنید و گزینه Choose Items رو انتخاب کنید از پنجره باز شده تب .Net Framework Component  رو انتخاب کرده و بعد Browse رو انتخاب کنید حالا باید فایل Dll کامپوننتی رو که دانلود کنید انتخاب کنید بعد از تایید می بینید به تبی که ساختین کلی کنترل جدید اضافه شده و می تونید ازشون تو طراحی سایت استفاده کنید و کلی لذت ببرید ....

بعضی برنامه نویسان وطنی هم کلی کامپوننت فارسی نوشتن که چیزای خوبی هستن می تونید یه سرچ بزنید پیدا کنید

2  تشکر
دوشنبه ، 6 می 2013     7:56 ب.ظ #

saba

Subscriber
10 پست7 تاپیک

lمرسی از لطفتون- صبا

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .