کار در مارکت های ایرانی فروش تم و افزونه وردپرس

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  H ،‏ 3 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 428 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 22 آگوست 2016     6:12 ب.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه یه سوال داشتم اونم اینه که کار در مارکت های ایرانی فروش تم و افزونه وردپرس چه جوریه ؟؟ باید قالب ترجمه کنم با افزونه یا می تونم خودم طراحی کنم و بزارم برای فروش ؟؟ اگر بخوام ترجمه کنم تم خارجی از کجا بیارم ؟؟ باید بخرم ؟ چه جوریه و یا اینکه می تونم خودم چیزی طراحی کنم و بزارم برای فروش لطفا دوستانی که تجربه دارن به اشتراک بزارن ممنون

1  تشکر
دوشنبه ، 22 آگوست 2016     9:41 ب.ظ #

boysun

Subscriber
107 پست10 تاپیک

سلام،

در مارکت های ایرانی میتونید قالب / افزونه فارسی سازی کنید و برای فروش قرار بدین

(متاسفانه به لایسنس اهمیت نمیدن)

خودتون هم میتونید قالب طراحی کنید (اگر با توابع وردپرس آشنایی دارید * پیشنهاد میکنم)

از فروشگاه های زیر مجموعه envato مثل تم فارست میتونید قالب / افزونه خریداری کنید البته باید هزینه رو به دلار پرداخت کنید

موفق باشید

0  تشکر
دوشنبه ، 22 آگوست 2016     11:04 ب.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

با وردپرس و توابعش اشنایی خوبی دارم فکر میکنم خودم طراحی کنم خیلی بهتر از این هست که بخرم به دلار و فارسی کنم ممنون بابت کمکتون تون

0  تشکر
سه شنبه ، 23 آگوست 2016     9:38 ق.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
125 پست11 تاپیک

سلام دوست عزیز

به نظر من شما خودت یه غالب اختصاصی درست بزنی (هرچند وقت خیلی زیادی میگیره) به مراتب بهتر از از اینه که غالب بیای ترجمه کنی

به طور مثال شما این سایت بنده رو نگاه کن

mostafazadeh-it.ir

از یکی از معروفترین سایت های غالب خریدم (نمیدونم اسم بیارم یانه اما جز اولین لینک های گوگل هست)

درسته امکانات خیلی زیادی داره که من هنوز نگذاشتم ولی سرعت لود سایت رو شما نگاه کنید پایینه (این کار رو برای دموی اصلی همون غالب تو سایت خودشونم هم زدم پایین بود)

تو سایت gtmatrix تست کردم

در حالی که مثلا سایت http://shop.2sweb.ir/

غالب ها رو همه رو خودشون از صفر زدن و ترجمه نیست (کالای ایرانی هست به اصلاح) و سرعت خیلی خیلی بهتری داره (هرچند که امکاناتش به مراتب ممکنه کمتر باشه اما واقعا استاندارد ها رو رعایت کردن تا حدی)

اگر میخاید یه سایت غالب راه اندازی کنید پیشنهادم اینه که باید یه تیم باشید که پشتیبانی هم بشه و کارتون هم سریع تر باشه

امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کنم

یا حق

1  تشکر
سه شنبه ، 23 آگوست 2016     12:17 ب.ظ #

H

Subscriber
9 پست1 تاپیک

لطفا با آی دی تلگرام من در تماس باشید ما در تیم مدرسه وردپرس داریم یه مارکت راه اندازی میکنیم به ازای ترجمه قالب از تم فارست واسه خودتون در آمد داشته باشید

سایت اصلی ما Www.Wpschool.ir

مارکت ما Www.Wpsmarket.ir

آی تلگرام بنده ahe1378@

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .