چگونه با کمترین کدنویسی یک پروژه وبسایت حرفه ای بسازیم؟

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  آرمین نادری ،‏ 9 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 418 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
چهار شنبه ، 17 فوریه 2016     9:52 ب.ظ #

complexcoding

Subscriber
13 پست17 تاپیک

دوستان سلام

ان شاء الله که حالتون خوب باشه. دوستان سوالی داشتم در مورد طریقه ایجاد یک سایت واقعا درست و حسابی با امکانات زیاد اما با کمترین کد نوشته شده و در کمترین زمان ممکن.

مثلا من میخوام یک سایت پی اچ پی برای وردپرس طراحی کنم. حالا به نظر شما برای کدنویسی و طراحی راحت اون در کمترین زمان باید از چه نرم افزارهایی استفاده بکنم؟

پیشنهاد خودم ایناست ببینید درسته و آیا نیاز به اصلاح داره؟

dreamweaver,cakephp,xamp,photoshop

ممنونم.

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 18 فوریه 2016     12:10 ق.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

به نظر من استفاده از ادیتور پیشرفته ای مثل phpstorm میتونه به سرعت در کدنویسی کمک شایانی بکنه همچنین استفاده از فریم ورک هایی مانند : سیمفونی و لاراول شما رو از نوشتن کد های زیاد بی نیاز میکنه به عبارت دیگر با کمترین کد نویسی بهترین نتیجه رو میگیرید

2  تشکر
پنجشنبه ، 18 فوریه 2016     2:05 ق.ظ #

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

سلام

دوسته من

واسه اینکه بخواید یه قالب حرفه ای وردپرس طراحی کنید نیازی به  فریم ورک پی اچ پی ندارید

این چیزی ک میگید در کمترین زمان بتونم قالب  طراحی کنم فقط مونده به تجربه اگه دستتون راه بیفته میتونید یه قالب نسبتا خوب رو در  کم تر از یک هفته طراحی کنید که واقعا امکانات جالی داشته باشه دریم ویور یک ویرایشگره ولی توصیه میکنم از  phpstorm  استفاده کنید چون قدرتش بیشتره

2  تشکر
پنجشنبه ، 18 فوریه 2016     2:16 ق.ظ #

complexcoding

Subscriber
13 پست17 تاپیک

ببخشید منظورتون از ویرایشگر بودن دریم ویور دقیقا چیه؟ آیا لازمه یاد بگیریم؟ میشه حذفش کرد تا زمان بیشتری گیرم بیاد؟

دیگه اینکه درباره لاراول خیلی تعریفای خوبی موجود هست .پس بین phpstorm و لاراول کدوم رو باید انتخاب کرد؟

ممنونم

0  تشکر
پنجشنبه ، 18 فوریه 2016     8:54 ق.ظ #

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

دوسته

ویرایشگر همون برنامه ای که باهاش برنامه نویسی میکنن فقط یک برنامه هست نیازی نیست حذف یا اضافه کنید

لاراول یک فریم ورک واسه برنامه نویسی پی اچ پی هست

نیازی نیست واسه نوشتن قالب برای وردپرس از لاراول استفاده کنید فقط کافیه کمی پی اچ پی بلد باشید

2  تشکر
پنجشنبه ، 18 فوریه 2016     12:41 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

دوست عزیز مثل این که شما ادیتور رو با فریم ورک اشتباه گرفتی
ادیتوری مانند phpstorm یه محیطیه که شما توش کد هاتون رو مینویسید مثلا همین نوتپد ویندوز هم یک ادیتور هست ولی خیلی ساده هست اما phpstorm ادیتور بسیار پیشرفته ای هست که با امکانات فراوان کد نویسی رو برای شما آسون میکنه
اگه میخوای یه سایت وردپرسی بسازی که php رو در حد مقدماتی بلد باشی کافیه ولی اگه میخوای یه سایت رو از صفر تا صد خودت طراحی بکنی باید php رو در حد پیشرفته بلد باشی در این مرحله اگه دوست داشتی حرفه ای عمل کنی میتونی از فریم ورکی مانند : لاراول یا سیمفونی استفاده کنی امیدوارم متوجه شده باشی
یا علی

2  تشکر
جمعه ، 19 فوریه 2016     4:53 ب.ظ #

complexcoding

Subscriber
13 پست17 تاپیک

ممنون تا اینجا متوجه شدم.

حالا دوستان من مثلا لاراول رو نصب کردم. باید به xamp هم وصلش کنم؟ دیگه حله چیز جانبی دیگه ای نیاز نداره؟

0  تشکر
جمعه ، 19 فوریه 2016     7:18 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام دوست عزیز
برای نصب کردن لاراول باید اول wamp یا xamp رو نصب کرده باشید بعد هم برای نصب لاراول باید از composer استفاده کنید در این مرحله لاراول آماده استفاده است و اگر کار با این فریم ورک رو بلد باشی میتونی اپلیکیشنتو پیاده سازی کنی موفق باشی

2  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .