چکونه یک کتابخانه جاوا داشته باشیم؟

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1534 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 3 دسامبر 2012     8:04 ب.ظ #

sasha201059

Subscriber
11 پست3 تاپیک

البته نمی دونم درست گفتم یا نه!

منظورم اینه که استفاده از ابزارهای اسکریپتی که هستش باعث افت سرعت بالا اومدن سایت می شن یعنی باید ابتدا از سایت منبع کد ها را بازخوانی که بعد سایت ما بالا بیاد

مشکل همینجاست!

چطور یه ابزار هدایت به بالای صفحه را بدون استفاده از کدهای یک سایت دیگر فقط در سایت خودمون اجرا کنیم؟

خیلی حیاتیه / لطفا کمک کنید.

2  تشکر
دوشنبه ، 3 دسامبر 2012     10:26 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام.

خب این کدها کمی حجیم هستن و نمیشه اونا رو توی کدهای وبلاگ گذاشت و باید توی یه فایل جدا گانه قرار بگیرن مثلا کتابخانه jquery که واسه ابزار هدایت به بالا لازمه. اگه شما هاست شخصی دارین که چه بهتر و شما فایل ها رو توی هاست خودتون آپلود میکنید و دیگه نیازی که به سایت های دیگه متصل بشین واسه گرفتن این فایل ها.

اما اگه از سرویس های وبلاگ دهی استفاده می کنید خب باید اینو تحمل کنید دیگه...

2  تشکر
دوشنبه ، 3 دسامبر 2012     11:26 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

باید دو تا فایل رو در وبلاگتون لود کنید . اولی کتابخونه jQuery هست . که می تونید از CDN گوگل لودش کنید که دیگه از لود شدن و سرعتش مطمئن باشید . دومی هم خود اسکریپت هدایت به بالاست که می تونید توی فایل بزارید .

اگه از این کد استفاده کنید مشکلتون حله . چون از گوگل لود میشه و کد دومی رو هم درون تگ اسکریپت گذاشتم و نه تو فایل دیگه . توی خط 4 یا 5 این کد میتونی آدرس عکس انتقال به بالا رو هم عوض کنی:

6  تشکر
چهار شنبه ، 12 دسامبر 2012     4:47 ب.ظ #

sasha201059

Subscriber
11 پست3 تاپیک

سلام

بسیار ممنون از لطفتون. واقعا بی نظیر هستین و بی ادعا کمک می کنین.

انشا الله خدا هرچی که می خواین بهتون بده.

من متوجه شدم چی می گین ولی مهندس نتونستم اجرا کنم. یه لطف بزرگ به من می کنین؟

این دوتا فایلی را که گفتین رو برام بزارین از توی سایت شما دانلود کنم. بلدم از کجا عکسو عوض کنم و تا همین حد.!

منتظر هستم. ممنون

من هاست دارم (اینم محض اطلاع گفتم که وبلاگ نیست)

0  تشکر
جمعه ، 14 دسامبر 2012     9:03 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

با این کدی که دادم دیگه فایلی که نمی خوای !

در عوض جی query رو که از اینجا می تونی دانلود کنی :

http://www.7learn.com/wp-includes/js/jquery/jquery.js

و فایل دوم هم محتویات تگ اسکریپت در کد بالاست . اونو (بدون تگ script اول و اخرش) در یه فایل کپی کنید و با پسوند js ذخیره کنید .

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .