چه زبانی را برای برنامه نویسی تحت وب باید یاد گرفت ؟

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید محمد رضا صدیقی ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 475 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 28 آگوست 2015     8:10 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

سلام خسته نباشید بنده خیلی به برنامه نویسی اونم از نوع برنامه نویسی تحت وب علاقه دارم. یکی از اقوام که شرکت نرم افزاری دارند و چندین نرم افزار موفق در زمینه اندروید داشتند. که تحت وب کار می کرد و از ایشون پرسیدم برای طراحی وب چه زبانی خوب هست ایا php خوب هست گفتند php یکم قدیمی شده و الان ما اکثر پروژه های تحت وب را با زبان پایتون می نویسیم و پیشنهاد می کنم اگر خواستی بری یاد بگیری این زبان را یاد بگیر.
پ.ن: ایشون خودشون استاد دانشگاه هم هستند. و نرم افزار هاشون جایزه های ملی هم برده. یکی از سایت هاشونم foodlist.ir هست که با فریم ورک تورنادو پایتون نوشته شده.

حالا می خواستم بدونم به نظر شما برای برنامه نویسی تحت وب کدوم زبان را یاد بگیری خوب هست ؟ و اگر میشه یک لیستی از زبان هایی که تحت وب میشه باهاشون کار کرد بدید.

در ضمن بنده زبان های تحت کاربر را میشناسم و برخی هاشم یاد گرفتم بیشتر الان توی زبان تحت سرور مشکل دارم. خیلی ممنون

0  تشکر
شنبه ، 29 آگوست 2015     2:33 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

پیشنهاد اول من صددرصد php چون هم خیلی قدرتمنده و هم هزینه هاستیگ خیلی ارزونی داره بعد از php من بهت asp.net رو پیشنهاد میکنم اونم زبون خوبیه ولی هزینه هاستینگ خیلی بالایی داره

0  تشکر
یکشنبه ، 30 آگوست 2015     7:52 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز نظر شما در مورد زبان پایتون چی هست ؟ اون خوب نیست بعلاوه اینکه میشه باهاش برای تمام پلتفرم ها برنامه نوشت ؟

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .