چند سوال مهم

این تاپیک 20 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدی حسینیان ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 2127 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 28 نوامبر 2014     12:54 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

سلام دوستان . من چند تا سوال دارم می دونم که هر کسی حداقل یکی از اینها رو می دنه یا شاید دیده .

1 - می خواهم این صفحه من وسط چین بشه : http://www.78tec.com/sitesaz/ همه کار کردم ولی نشد !

2 - سه تا افزونه برای وردپرس شبکه ( وبلاگدهی ) می خواهم :

- افزونه انتخاب رمز موقع ایجاد وبلاگ در وردپرس شبکه

- افزونه قوانین برای ثبت نام

- افزونه سوال امنیتی برای ثبت سایت در وردپرس شبکه

3 - می خواهم برای کاربرانی که در سایتم ( وردپرس شبکه ) سایت ساختند دامنه اختصاصی بزارم .

DNS های سایتم اینها هستند :

ns1.78tec.com

ns2.78tec.com

من افزونه های زیادی رو ریختم -ر راه های زیادی رو رفتم اما موفق نشدم . ممنون میشم راهنماییم کنید .

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 28 نوامبر 2014     10:21 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

1- تگ div که کلاس pricing_table_row داشت باید به جای margin:0; بهش margin:0 auto; بدین تا وسط چین بشه و دیگه اون تگ center قبلش هم نمیخواد.

در مورد سوال های دیگه هم من تا حالا کار نکردم و نمیدونم ولی یه نکته رو بگم اگر میخواید با وردپرس سیستم وبلاگدهی بزنید باید بدونید امنیت پایینی داره و هک کردنش به نسبت سیستم های خصوصی بسیار اسون تر خواهد بود چون در هر صورت هر کار هم بکنید سورس سایت شما در اختیار هکر قرار داره.

نکته دیگه هم اینکه برای سیستم های وبلاگدهی باید هاست با حجم بسیار بالا داشته باشید چون به سرعت پر میشه.

موفق باشید

1  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     11:18 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

در این مورد که گفتید هاست با حجم بالا ، من با حجم بالا هاست لینوکس آلمان رو گرفتم اما قابلیت فضا رو برای کاربران غیر فعال کردم برای همین حجمم نمیره .

در ضمن آیا راهی می شناسید که بشه امنیتش رو بالا برد ؟

1  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     11:23 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

در ضمن سید علی به جای margin:0; بهش margin:0 auto; دادم اما درست نشد خودتون ببینید . همه کار کردم نمی چرا نمیشه ؟!

1  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     12:20 ب.ظ #

مهدي

Subscriber
38 پست17 تاپیک

دوست من شما میتوانید برای وسط چین کردن عناصرتون از خصوصیت padding-left:25% برای center خودتون استفاده کنید.به این شکل :

< "center style="padding-left:25%>

<center/>

با تشکر

1  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     1:02 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

به body خاصیت text-align:center رو بده و به تگ center این رو اضافه کن : display: inline-block;

مشکل center شدن حل میشه ...

برای وردپرس شبکه هم باید اول بری تحقیق کنی که اون هایی که ازش استفاده میکنن راضی هستند یا نه و از اون ها مشاوره بگیری ...

در ضمن پلاگین هاش هم در سایت ها خارجی دنبالش بگرد ... سایت های ایرانی از همون سایت های خارجی بر میدارن ... تو سعی کن که زیاد در این جور موضوعات در سایت های فارسی سرچ نکنی ... سایت های خارجی هم بروز ترن و هم پشتیبانی بهتری ارائه میدن ...

موفق باشید ... :)

1  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     1:48 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

مشکلاتم در رابطه با وردپرس شبکه و افزونه های آن حل شد .

اما هنوز صفحه من وسط چین نشد .

اینکار ( < "center style="padding-left:25%> ) رو کردم اما فقط جدول اول وسط چین و شد و بقیه خراب شد .

بعد دوستمون گفتن اینکارو بکنید ( <body text-align:center><center display: inline-block;> ) بازهم فرقی نکرد نمی دونم مشکل از چیه باید چیز ساده ای باشه اما از ویرایش css گرفته تا php و html نمی دونم باید چی کار کنم !

1  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     1:57 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

والا تا اون جایی که من میدونم همون مطالب و نظرات هم خیلی از شما فضا میگیره.واستین یه مثال بزنم:یکی از اقوام ما مدیر سایت جیم هست و از این رو بعضی وقت ها که کار های سایت رو انجام میدادن منم مینشستم و میدیدم که چه خبره.شاید نزدیک یک سال پیش بود زمانی که سایت هنوز 2 ساله هم نشده بود فقط و فقط حجم دیتابیس سایت حدود چهار و نیم گیگ بود!!!به دلیل تعداد بالای کامنت ها و مطالب و البته بگم چت روم سایت.

البته نسبتا به سیستم وبلاگدهی یه سری چیزهایی رو اضافه تر داره و لی سیستم وبلاگدهی هم از این باز مواردی رو بیشتر داره.در هر صورت من چیزی که میدونستم رو گفتم.

در مورد امنیت هم هر چه قدر که امنیت رو بالا ببرید چون سورس در اختیار هکر هست بازم هک کردنش اسون تره مگر اینکه بتونید هسته وردپرس رو تغییر بدید!!

0  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     2:02 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

دوست من شما میتوانید برای وسط چین کردن عناصرتون از خصوصیت padding-left:25% برای center خودتون استفاده کنید.

استفاده از این جور کد ها شاید فعلا جواب بده ولی حرفه ای نیست و بهتره که استفاده نشه تا بعدا به مشکل برخورد نکنیم.

0  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     2:05 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

اقای حسنیان لطف کنید سورس همین صفحه رو zip کنید تا بتونم ویرایش روش داشته باشم

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 21 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .