چند سوال در مورد قالب وردرپس

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  s.alifarrokh ،‏ 1 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 542 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 27 دسامبر 2014     5:31 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

در مورد طراحی قالب وردپرس چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

- برای گرفتن متن مطلب از تابع the_excerpt(); استفاده میکنیم ولی این تابع به اخر مطلب یه [...] هم اضافه میکنه میخواستم بدونم چجوری میشه از این کارجلوگیری کرد؟

- توی اموزش ساخت قالب وردپرس مطالب صفحه بندی نشد میشه بگید چطوری میتونم صفحه بندی رو به صورت ساده ( صفحه بعد - صفحه قبل) پیاده کنم؟

- توی اموزش های قالب وردپرس در قسمت تگ ها بین هر تگ یه "ویرگول" گذاشته میشه میشه بگین چجوری میشه اونو حذف کرد؟

ببخشید سرتونو درد اوردم ممنون میشم راهنماییم کنید

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
یکشنبه ، 28 دسامبر 2014     11:59 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

با سلام

به طور کل کار تابع the_excerpt(); نمایش خلاصه ای از تمام متن یک پست هست و اگر میخوای کل مطلب نمایش داده بشه باید از the_content(); استفاده کنید.

برای تعیین طول محتوای نمایش داده شده توسط تابع the_excerpt(); هم میتونی با نوشتن این تابع

مشخص کنی که طول متنی که توسط این تابع نمایش داده میشه چقدر باشه که در کد بالا x تعداد کلمه ای هست که توسط این تابع برمیگرده. جای اضافه کردن تابع بالا هم در فایل function قالب هست.

برای صفحه بندی مطالب احتیاج به کد نویسی داری اما راه ساده استفاده از افزونه wp-pagenavi هست که سبک هم هست و کارایی خوبی هم داره

برای سوال سوم هم باز میتونی از تابع زیر

برای نمایش تگ ها استفاده کنی که قسمت دوم یعنی sep نوع جدا کننده هست. برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

0  تشکر
یکشنبه ، 28 دسامبر 2014     2:55 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

منظورم از "sep نوع جدا کننده هست." همون کاراکتر جدا کننده بود که میتوتنی هرچی خواستی بذاری اینجا یا اصلا چیزی نذاری

0  تشکر
یکشنبه ، 28 دسامبر 2014     5:17 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ممنون از جوابتون عالی بود

فقط در مورد سوال اول من قصد گرفتن ادامه مطلب رو ندارم و میخوام خلاصه مطلب رو نمایش بدم اما طوری که [...] حذف بشه و نمایش داده نشه.

بازم ممنون

0  تشکر
یکشنبه ، 28 دسامبر 2014     5:24 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

خواهش میکنم. این تابع رو به فانکشن اضافه کنید.

0  تشکر
یکشنبه ، 28 دسامبر 2014     5:26 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

که شما هرچی جلوی return بنویسی همون میاد. میتونی خالی بذاری یا هرچی دیگه

0  تشکر
یکشنبه ، 28 دسامبر 2014     8:18 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ممنون از شما

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .