چند سوال درمورد گوگل پلاس و پیج رنک گوگل

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Elham Hoseini ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 739 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 28 می 2014     5:43 ب.ظ #

meharn meharn

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و به ویژه آقای آوند

آقا من سوال اولم اینه که وقتی اسم سایت شما رو توو گوگل سرچ میکنم به این صورت نشون میده و مثلا پایینش یه سری لینک از سایت شما میذاره منم میخوام سایتم اینطوری بشه وقتی سرچ میشه. عکس رو پیوست کردم

درضمن آموزشی رو که مربوط به قرار دادن عکس پروفایل گوگل پلاس هست و شما توو سایت گذاشتی رو هم انجام دادم نشد البته من به جای عکس خودم لوگوی سایت رو قرار دادم. بعدشم این آموزشی که توو سایت هست مث مال شما به برگه درباره ما لینک نداده ولی شما به اون صفحه لینک دادین. اگ میشه فرق بین این دو رو بفرمایین.

سوال دومم اینه که آیا راهی هست بدون این که از سایت های واسطه مث toolsir استفاده کنم خودم مستقیما از گوگل کد پیج رنک رو دریافت کنم و بذارم توو سایتم؟من سیاتم بر مبنای سیستم وردپرس هستش. ممنون میشم اگ کمک کنین.

با تشکر

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     12:25 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز به وب سایت ما خوش اومدی

نمایش تصویر شما در کنار آدرس سایت از زمان انجام تنظیمات تا نمایش بین 1 تا 2 هفته زمان میبره البته جدیدا گوگل فکر می کنم این حالت رو غیر فعال کرده البته برای کاربرای جدید

در مورد نمایش لینک های کوتاه زیر آدرس سایت که در تصویر اشاره کردی بر می گرده به خود گوگل و سایت هایی که بازدید و پیج رنک بالا دارن این کار رو براشون بصورت خودکار انجام میده و دست من وشما نیست که به این حالت درش بیاریم

برای نمایش پیج رنک هم لینک مستقیمی رو گوگل ارائه نداده و باید از سایت های واسطه استفاده کنید

ودر آخر هم متوجه منظور شما از لینک به صفحه درباره ما نشدم!!!!

2  تشکر
جمعه ، 30 می 2014     8:46 ب.ظ #

meharn meharn

Subscriber
1 پست1 تاپیک

با سلام و تشکر ازتون

منظورم این بود که توو اموزش گفتین که از گوگل به صفحه اصلی لینک بدیم ولی خودتون از گوگل به صفحه درباره ما لینک دادین میخوام بدونم فرقی هست بین این دوتا؟

با تشکر

0  تشکر
یکشنبه ، 19 جولای 2015     3:19 ب.ظ #

Elham Hoseini

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام خسته نباشيد

ببخشيد من درمورد اين سرويس جديد گوگل پلاس به نام views سوال داشتم

ميخواستم بدونم كه به چه صورت هست؟؟

ايا بازديد خودمون  رو هم از پروفايلمون جز همين ويووها درنظرگرفته ميشه؟؟

خيلي خيلي ممنون ميشم سريع پاسخ بدين.

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .