چند سوال برای اتوماتیک کردن پوسته

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 498 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 15 آگوست 2014     12:28 ق.ظ #

Salman Taghooni

Subscriber
10 پست10 تاپیک

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم
من چندتا سوال دارم که ممنون میشم منو راهنمایی کیند

این خیلی مهه

1.من چطور میتونم در پوسته وردپرس جدیدترین پست ها و برگزیده ترین پست هارو بالای پوسته به اینصورت در 2 یا 3سطر نمایش بدم
لینک1                                                     لینک6                                                       لینک

لینک2                                                   لینک7                                                      لینک

لینک3                                                   لینک                                                         لینک

لینک 4                                                 لینک                                                       لینک

لینک5                                                  لینک                                                     لینک

یعنی میخوام تا جایی که پهنا را در سی اس اس تعریف کردیم پست ها در یک سطر کنارهم قرار بگیرن مث گالری عکس

2.میخوام پست ها در صفحه اصلی بصورت دسته هایی که در اون هستن نمایش داده بشن و زمانی که یک دسته جدید ایجاد و پستی در ان دسته ارسال میکنیم یک بخش جدید در صفحه اصلی برای ان دسته و پست هایی که در ان هستن نمایش داده بشه

3.یک افزونه اسلایدشو بهم معرفی کنید که امکان اینو داشته باشه که فقط دسته ای خاص رو انتخاب کنم و نشون بده

0  تشکر
جمعه ، 15 آگوست 2014     6:57 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

ذر رابطه بل سوال 3 تون باید بگم که نیاز نیست که حتما از افزونه استفاده کنید در لینک زیر آموزشش اومده :
link
موفق باشید...

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .