چند سوال

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 787 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 27 ژوئن 2013     1:32 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

سلام

1-نحوه کلی استفاده از دستور setTimeout چطوریه؟؟؟هر موقع من از این دستور استفاده می کنم اصلاً کار نمی کنه؟

2-Math.randomیه عدد رو اتفاقی بین دو عدد پیدا می کنه هر وقت از این دستور استفاده می کنم

عدد اول رو یک قرار می ده و دومی رو خودم تعیین می کنم...چطوری می تونم خودم هر دو عدد رو تعیین کنم؟

3-چطوری به یک شی در جاوا اسکریپت دست پیدا کنم؟؟؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 ژوئن 2013     1:34 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=12219]سلام 1-نحوه کلی استفاده از دستور setTimeout چطوریه؟؟؟هر موقع من از این دستور استفاده می کنم اصلاً کار نمی کنه؟ 2-Math.randomیه عدد رو اتفاقی بین دو عدد پیدا می کنه هر وقت از این دستور استفاده می کنم عدد اول رو یک قرار می ده و دومی رو خودم تعیین می کنم...چطوری می تونم خودم هر دو عدد رو تعیین کنم؟ 3-چطوری به یک شی در جاوا اسکریپت دست پیدا کنم؟؟؟ [/quote]

4- تو تابع نوشتن یه پرانتز جلوی اسم تابع باز میشه...کاربرد اون پرانتز چیه؟؟؟؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 ژوئن 2013     1:45 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=12219]سلام 1-نحوه کلی استفاده از دستور setTimeout چطوریه؟؟؟هر موقع من از این دستور استفاده می کنم اصلاً کار نمی کنه؟ 2-Math.randomیه عدد رو اتفاقی بین دو عدد پیدا می کنه هر وقت از این دستور استفاده می کنم عدد اول رو یک قرار می ده و دومی رو خودم تعیین می کنم...چطوری می تونم خودم هر دو عدد رو تعیین کنم؟ 3-چطوری به یک شی در جاوا اسکریپت دست پیدا کنم؟؟؟4- در ضمن innerHtml چی هست؟ [/quote]

0  تشکر
جمعه ، 28 ژوئن 2013     2:28 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

نحوه ی استفاده از setTimeOut هم اینجا توضیح داده شده .

برای تولید اعداد تصادفی این مطلب رو بخون .

توی پرانتز جلوی تابع پارامترهای ورودی تابع رو تعریف می کنن .

در کل بهت پیشنهاد می کنم آموزش های ویدیویی جاوااسکریپت موجو در سایت رو ببینی ...

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .