چند تا سوال در مورد قالب بلاگفا

این تاپیک 12 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mostafazandi ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2665 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 3 فوریه 2013     1:50 ب.ظ #

hassan-wp

Subscriber
31 پست16 تاپیک

سلام

چند تا سوال دارم؟

1-چرا هر کاری میکنم پست هام راست چین نمیشن!موقع نمایش همه چپ چینن!

2-چرا رنگ فونت پست هام هر رنگی میزارم میشه ولی وقتی میخوام مشکی بزارم فیروزهای دیده میشه!؟

5  تشکر
یکشنبه ، 3 فوریه 2013     1:59 ب.ظ #

hassan-wp

Subscriber
31 پست16 تاپیک

یه سوال دیگه هم داشتم !

چطوری واسه وبلاگم فوتر هم درست کنم !

www.hassan-design.blogfa.com

5  تشکر
یکشنبه ، 3 فوریه 2013     4:54 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

[quote=9140]سلام چند تا سوال دارم؟ 1-چرا هر کاری میکنم پست هام راست چین نمیشن!موقع نمایش همه چپ چینن! 2-چرا رنگ فونت پست هام هر رنگی میزارم میشه ولی وقتی میخوام مشکی بزارم فیروزهای دیده میشه!؟ [/quote]
 سلام دوست عزیز
1- داخل استایل وبتون خاصیت text-align کلاس مربوطه رو right قرار بدین.
2- اینو نمیدونم!

3  تشکر
یکشنبه ، 3 فوریه 2013     5:10 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

[quote=9141]یه سوال دیگه هم داشتم ! چطوری واسه وبلاگم فوتر هم درست کنم ! http://www.hassan-design.blogfa.com[/quote]
 واسه ساخت فوتر می تونین از تگ <div> استفاده کنین و محتویات فوتر رو داخلش قرار بدین و بعد استایل دهی کنین.

3  تشکر
دوشنبه ، 4 فوریه 2013     10:57 ق.ظ #

javaplus

Subscriber
9 پست2 تاپیک

راستي يك سوال جالب من يك وبلاگ ديدم كه در اون رو هر صفحه كليك ميكردي يك قالب جديد با يك كد اهنگ جديد باز ميشد باهمون ادرس سايت وبلاگ ميخواستم بدونم اين كار چطوريه

1  تشکر
دوشنبه ، 4 فوریه 2013     1:05 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

برای استایل پست هاتون از direction:rtl; استفاده کنید که جهت نوشتن از راست به چپ باشه . در مورد فوتر هم که محمد گفت که از div استفاده کنی . قالب متغیر برای یک وبلاگ رو من ندیدم و نمی دونم !

5  تشکر
جمعه ، 15 فوریه 2013     7:33 ب.ظ #

javaplus

Subscriber
9 پست2 تاپیک

خوب پس من الان نشون ميدم

themes-fashion.blogfa.com

تو همون صفحه اول پايين نوشته مشاهده قالب كليك كنيد با همون ادرس سايت قالب جديد مياد

1  تشکر
یکشنبه ، 17 فوریه 2013     12:47 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

عزیز اون که قالب متغیر نیست ...

فقط یه صفحه اضافه تو وبلاگش ساخته و کد یه قالب دیگه رو توی اون صفحه گذاشته ! همین !

2  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     6:11 ب.ظ #

javaplus

Subscriber
9 پست2 تاپیک

سلام ميخواستم يه سوال كنم

تو قالب وبلاگ فقط لينك مفيد امكانات درباره ما هست من ميخواستم مثلا يه دونه ديگه از همين نميدونمم اسمشون چيه درست كنم كه مثلا توش كد فال حافظ بگذارم چطوري ميشه از همين چيزا درست كرد

بعد چطوري ميشه جاي  نوشته ادامه مطلبه يك عكس گرافيكي باشه كه روش كليك كرد مستقيم به ره ادامه مطلب يعني نوشته نباشه ممنون

1  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     7:25 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

سلام.کد فال حافظ رو از همین سایت دریافت کنید و در بخش مدیریت قالبتون، در قسمت تنظیمات وبلاگ » اسکریپتها و کدهای اختصاصی کاربر... قرار بدین.

واسه تعویض ادامه مطلب با عکس تگ <BlogExtendedPost> رو داخل قالب وبلاگتون پیدا کنین و دقیق بعد از اون کد زیر رو بزارین:

اگه متوجه منظورم نشدین قالبتون رو بزارین اینجا تا واستون درستش کنم.

3  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 13 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .