چقدر هاست لازم دارم؟ با این ویژگی ها!

این تاپیک 11 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1990 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 23 سپتامبر 2013     11:11 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

سلام دوستان.

بنده میخوام یک سایت راه اندازی کنم که توش تعداد پست ها زیاده (روزی۲۰تا به بالا) و واسه هر پست هم تصویر شاخص حدود ۱۵۰ کیلوبایت و تعداد بازدید هم زیاده(روزی۵۰۰نفر به بالا)... به نظرتون چه مقدار هاست ، حجم + پهنای باند مورد نیاز من خواهد بود؟

من خودم داخل میهن وب هاست چند تا سرویس دارم، ولی برا افزایش بازدید و حجم زیاد مطالب مشکل داره، به طوری که سایت بالا نمیاد و خطای عدم دسترسی واسه کاربرا میاد!

مهم ترین چیز هم واسه من حجم زیاد مطالب و بازدید زیاده، که فکر کنم این بستگی به پهنای باند داره.
تعریف آبتین وب و نت افراز رو زیاد شنیدم.

دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     12:33 ب.ظ #

m.yMJJ

Subscriber
14 پست1 تاپیک

اگر از لحاظ مالی مشکلی نیست از HostDl.com بگیرید . خودم دو تا سایت روش دارم هیچ مشکلی نداره و فوق العادست . کمی سرچ کنید از کیفیت عالی کارشون با خبر میشید !

اگر بگید چقدر فضای هاست و بازدید لازم دارید بهتر میشه راهنمایی کرد .

اما چون یه توضیحات کاملی ندادید میشه اینطور گفت که برای wp شما یک هاست با حجم 500 مگ هم بگیرید تا مدتی کافی هست . پهنا باند هم هر موقع احساس کردید در حال اتمام هست میتونید دوباره سفارش بدید اضافه کنن .

لازم نیست از ابتدا یک هاست پربازدید بگیرید !

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     1:04 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

خیلی ممنون.

اگر بگید چقدر فضای هاست و بازدید لازم دارید بهتر میشه راهنمایی کرد .

گفتم که سایتی که میخوام بزنم بازدیدش بالای 500 نفر (نه بازدید!) هست و مطالب هم روزی بالای 20 تا! ولی چون از پهنای باند سر در نمیارمم نمی دونم باید چقدر باشه. واسه حجمش هم که گفتم هر پست هم تصویر شاخص حدود ۱۵۰ کیلوبایت.

الان آبتین وب و یا نت افراز از هاست دی ال خیلی پایین تر هستند؟

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     1:18 ب.ظ #

m.yMJJ

Subscriber
14 پست1 تاپیک

HostDl به من 5 گیگ با پهنا باند نامحدود حدود ماهی 100 تومن (برای یک سایت زیر 900 ایران) میده . البته هزینه IP و DNS اختصاصی هم هست که شده 100

کمترین پلنشون هم ماهی 40 تومان ، پهنا باند 200 گیگ و هارد 5 گیگ هست . شما هر چقدر هم پست بذاری شاید بعد از یک سال با کلی نظرات کاربران دیتابیس 1 گیگ بشه ! الان سایت میشناسم با فعالیت زیادی هم که داره بعد از چندین سال دیتابیس 4 گیگ شده ، پس در این مورد حجم زیادی لازم نیست !

در مورد عکس های پست ها هم پیشنهاد میکنم یک هاست دانلود بگیرید و روش آپلودسنتر نصب کنید . اینطوری هم سرعت سایتتون بالا میره . چون از طرفی شاید بعدا با بالا رفتن بازدید سایت مجبور بشید یک هاست جدا برای این مورد بگیرید .

به نظر من HostDl از همه قوی تر هست . الان نزدیک 2 ماه هست هر دو سایتم هیچ مشکلی نداشتن ، در حدی که فقط برای پرداخت هزینه میرم پشتیبانی ! اما با بقیه هاستینگ ها درگیری زیادی داشتم و دارم . چون معمولا خدمات خوبی نمیدن .

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     1:21 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

یکم قیمتاش زیاد نیست؟ الان من باید چقدر پهنا باند داشته باشم که کم نیارم؟ و یه چیز دیگه: واسه هاست دانلود مشکلی که هست اینه که نمیشه به وردپرس وصلش کرد یا من بلد نیستم، که مثلا هر چی تو رسانه آپ کردی بره مستقیم به هاست دانلود.

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     1:34 ب.ظ #

m.yMJJ

Subscriber
14 پست1 تاپیک

بله زیاد هست ، به خاطر همین HostDl برای وب های حرفه ای هست . چون هزینه زیاد میگیرن خدمات فوق العاده خوبی هم میدن . من خودم هیچوقت نگرانی از بابت هاستم ندارم ....

کسی که بخواد وب خوبی داشته باشه باید روش وقت بذاره . اما اکثرا وقت ملت سر رفع مشکلات هاستینگ هدر میره !

در مورد WP فکر میکنم افزونه برای اینکار داشته باشه فقط کافیه سرچ کنید .

اگر سایتت تازه کار هست ، پهنا باند حدود 10 گیگ برای شما در ماه کافی هست .

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     1:40 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

افزونه هست، ولی خودش یه شرت کد داره که بزاری تو سایت واسه کاربرا. ولی برای خودِ رسانه ی وردپرس وجود نداره.

شما گفتین "شما هر چقدر هم پست بذاری شاید بعد از یک سال با کلی نظرات کاربران دیتابیس 1 گیگ بشه" ، الان این که میگین پهنا باند حدود 10 گیگ در ماه کافیه، اون یک گیگ جزو همین ۱۰ گیگه؟؟

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     1:55 ب.ظ #

m.yMJJ

Subscriber
14 پست1 تاپیک

دیتابیس جز فضای خود هاست حساب میشه و ارتباطی به پهنا باند نداره .

شما اگر اینترنت محدود بگیری که مثلا 5 گیگ باشه . 5 گیگ دانلود کنی تموم میشه درسته ؟ حتی اگر به اندازه همون 5 گیگ فقط وبگردی هم بکنید بازم حساب میشه !

مثلا صفحه اصلی سایت شما 100 کیلوبایت هست . اگر روزی 10 تا کاربر بیان یعنی 1 مگ از پهنا باند شما استفاده شده . استفاده پهنا باند بستگی به بازدید سایت داره .
البته اگر قالبتون بهینه باشه و به درستی تنظیم شده باشه این مصارف و فشار به سرور کم میشه . اگر خواستید من میتونم بهینه سازی انجام بدم

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     2:01 ب.ظ #

محمد سلطان زاده

Subscriber
243 پست30 تاپیک

دمتون گرم. الان دقیقا کاربرد پهنای باند رو گرفتم. دمتون گرم.

نظرتون راجع به نت افراز یا آبتین وب چیه؟

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     2:07 ب.ظ #

m.yMJJ

Subscriber
14 پست1 تاپیک

خواهش میکنم

یا استفاده نکردم یا یادم نیست استفاده کرده باشم !

خودم اگر باشم در این جور مواقع که شناختی ندارم ، یک پلن کوتاه مدت میگیرم ...

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .