چطوری یه فرم به درگاه بانک بعد به فرم دیگه بفرستم؟

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 926 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 11 اکتبر 2013     3:45 ب.ظ #

محراب

Subscriber
180 پست52 تاپیک

سلام

من یه فر م سبد خرید دارم می خوام کاربر بعد از وارد کردن تمام اطلاعاتش  وقتی سبد خریدش رو انتخاب کرد مثلا دوتا نرم افزار 500

که رو هم 1000تومن می شن

بعد این برای پرداخت به بانک بره وقتی پرداخت با موفقیت بود به یه صفحه بره و بعد تمامی اطلاعاتش که توی مایسکیوال ذخیره شده تویه این صفحه پرینت بشه یه کد رهگیری به کاربر بده و این کد هم توی مایسکیوال ذخیره بشه

ممنون

1  تشکر
جمعه ، 11 اکتبر 2013     10:02 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

اینو باید از بانکت که درگاه پرداخت می ده بپرسی

1  تشکر
شنبه ، 12 اکتبر 2013     12:18 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

[quote=17020]سلام من یه فر م سبد خرید دارم می خوام کاربر بعد از وارد کردن تمام اطلاعاتش وقتی سبد خریدش رو انتخاب کرد مثلا دوتا نرم افزار 500 که رو هم 1000تومن می شن بعد این برای پرداخت به بانک بره وقتی پرداخت با موفقیت بود به یه صفحه بره و بعد تمامی اطلاعاتش که توی مایسکیوال ذخیره شده تویه این صفحه پرینت بشه یه کد رهگیری به کاربر بده و این کد هم توی مایسکیوال ذخیره بشه ممنون [/quote]

محراب جان داداش همه اینا که شما گفتی کاری نیست که بشه اینجا گفت.شما میخوای دقیقا پروسه خرید رو برات کد نویسی کنن که فکر نکنم اینجا جاش باشه،اینجا برا حل مشکلات برنامه نویسیه،مثلا شما یه مشکل کوچیک داری یا یه چیز فنی رو نمیدونی اینجا مطرح میکنی،روش کامل برنامه نویسی بانک هم از طریق راهنمای خود بانک پذیرنده قابل انجامه.موفق و موید باشید.

1  تشکر
شنبه ، 12 اکتبر 2013     3:53 ب.ظ #

محراب

Subscriber
180 پست52 تاپیک

[quote=17028]

محراب نقل قول:
سلام من یه فر م سبد خرید دارم می خوام کاربر بعد از وارد کردن تمام اطلاعاتش وقتی سبد خریدش رو انتخاب کرد مثلا دوتا نرم افزار 500 که رو هم 1000تومن می شن بعد این برای پرداخت به بانک بره وقتی پرداخت با موفقیت بود به یه صفحه بره و بعد تمامی اطلاعاتش که توی مایسکیوال ذخیره شده تویه این صفحه پرینت بشه یه کد رهگیری به کاربر بده و این کد هم توی مایسکیوال ذخیره بشه ممنون

محراب جان داداش همه اینا که شما گفتی کاری نیست که بشه اینجا گفت.شما میخوای دقیقا پروسه خرید رو برات کد نویسی کنن که فکر نکنم اینجا جاش باشه،اینجا برا حل مشکلات برنامه نویسیه،مثلا شما یه مشکل کوچیک داری یا یه چیز فنی رو نمیدونی اینجا مطرح میکنی،روش کامل برنامه نویسی بانک هم از طریق راهنمای خود بانک پذیرنده قابل انجامه.موفق و موید باشید. [/quote]

این ها که شما گفتی درست ولی من نمی خوام اینجا برنامه نویسی اش کنن چون خودم می تونم ولی مثلا اگه یه نفر اومد زد روی پرداخت اون وقت کد رندم که می ده چطوری توی مایسکیوال ذخیره بشه که بشه رهگیری کرد

1  تشکر
شنبه ، 12 اکتبر 2013     3:59 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

من دارم اسکریپت فرم تماس با ما به همراه کد پیگیری درخواست رو مینویسیم،احتمالا امروز فردا میاد رو سایت،حالا برای این قسمت که شما میگی من از این روش استفاده کردم که IP کاربر رو به علاوه زمان رو با تابع MD5 هش کردم و به عنوان کد پیگیری براش ذخیره میکنم.

1  تشکر
شنبه ، 12 اکتبر 2013     4:04 ب.ظ #

محراب

Subscriber
180 پست52 تاپیک

[quote=17044]من دارم اسکریپت فرم تماس با ما به همراه کد پیگیری درخواست رو مینویسیم،احتمالا امروز فردا میاد رو سایت،حالا برای این قسمت که شما میگی من از این روش استفاده کردم که IP کاربر رو به علاوه زمان رو با تابع MD5 هش کردم و به عنوان کد پیگیری براش ذخیره میکنم.
<?php
$code=md5($_SERVER['REMOTE_ADDR'].time());
?>
[/quote]

ببخشید نحوه کد نویسی ات رو نفهمیدم

کد رندم کجا قرار می گیره و چطوری کاربر وقتی پرداختش موفقیت آمیز بود بیاد به صفحه ی مورد نظر برای دریافت کد رهگیری

1  تشکر
شنبه ، 12 اکتبر 2013     5:17 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

شما اطلاعات رو به درگاه بانک میفرستی و بانک بعد از پرداخت موفق یا ناموفق با متد POST یه سری اطلاعات برای صفحه ای که شما مشخص کردی میفرسته،بعد توی اون صفحه اون مقدار که مشخص میکنه پرداخت موفق بوده یا نه رو چک میکنید اگه درست بود شما این کد رو تولید میکنید و به همراه اطلاعات لازم دیگه توی دیتابیس ذخیره میکنید و بعدشم همین کد تولید شده رو به کاربر نمایش میدید.

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .