چسباندن ادیتور به یک تکس باکس در سایت جوملایی

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza_pur ،‏ 3 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 867 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 30 نوامبر 2013     1:45 ب.ظ #

reza_pur

Subscriber
4 پست1 تاپیک

سلام و امید به سلامتی شما دوستان

من به هر کاربرم یه صفحه شخصی اختصاص دادم . یه تکس باکس دارم که میخوام ادیتور رو بهش بچسبونم . نیاز به کد نویسی داره . و نمیتونم . کسی هست کمکم کنه؟

0  تشکر
شنبه ، 30 نوامبر 2013     5:10 ب.ظ #

reza_pur

Subscriber
4 پست1 تاپیک

دوستان کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟   بدونه چجوری میتونم تکس باکس رو به ادبتور مجهز کنم؟

0  تشکر
شنبه ، 30 نوامبر 2013     10:42 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام به انجمن سون لرن خوش اومدید از ادیتور ckeditor میتونید استفاده کنید. اونچنان نیازی به کدنویسی نداره. اینجا رو مشاهده بفرمائید. :)

سربلند باشید.

0  تشکر
یکشنبه ، 1 دسامبر 2013     12:50 ب.ظ #

reza_pur

Subscriber
4 پست1 تاپیک

دوست عزیز این امر نتونست نیاز من رو برطزف کنه .    میتونم خواهش کنم ایمیل بدین php صفحه مورد نظر رو میل کنم چک کنید  و کدشو بنویسید؟

0  تشکر
یکشنبه ، 1 دسامبر 2013     2:45 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

کاری به php نداره. مثالی که زده رو مشاهده کنید. کافیه 1 اسکریپت رو به صفحتون ملحق کنید و هرجایی از صفحه که میخواید استفاده کنید.

1  تشکر
یکشنبه ، 1 دسامبر 2013     5:30 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

در حایی که میخواین به جای تکست باکس ادیتور پیش فرض جوملا نمایش داده بشه از این کد استفاده کنید

1  تشکر
یکشنبه ، 1 دسامبر 2013     8:25 ب.ظ #

reza_pur

Subscriber
4 پست1 تاپیک

لطفا یه شماره تماس بذارید اقا کیوان  فـــــــــــــــــــــدات

0  تشکر
یکشنبه ، 1 دسامبر 2013     10:42 ب.ظ #

reza_pur

Subscriber
4 پست1 تاپیک

باز هم مشکل حل نشد . فراخانی نمیشه . کامپوننت املاک state agent improve  رو دانلود که رایگان است .  نصب کنید . جوملا 2.5 . بعد login  شید تو سایت  . به قسمت افزودن ملک برید . سپس به قسمت جزئیات تماس با من . اگه بیاید پایین یه قسمت داره بنام اطلاعات متفرقه   . من میخوام برای این باکس اطلاعات متفرقه   یه ادیتور هم داشته باشم . ســـــــــــــــــــــــــــپاس از یاری شما دوستان .

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .