پیش نیاز آموزش جامع مبتدی تا پیشرفته php

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  منصور ،‏ 1 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1239 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 2 فوریه 2015     10:21 ق.ظ #

Peyman Layegh

Subscriber
0 پست1 تاپیک

با سلام خدمت استاد عزیزآقای لقمان آوند .

من نزدیک ۸ سال  است که به طراحی سایت با cms های آماده به ویژه جوملا مشفول هستم. تا حد زیادی به این سیستم های مدیریت محتوا مسلط شدم. اما مشکل من این است که بعضی مواقع این cms ها توانایی بر آورده ساختن نیاز‌های شما رو ندارد و تمایل دارم پکیج شما رو تهیه کنم. حالا سئوالی که دارم اینه که اگر بخواهم طراحی سایت و پرتال با php توسط پکیج شما رو یاد بگیرم پیش نیاز این پکیج چه دوره هایی هست. شایان ذکر است که تا حدی با html، Css آشنایی دارم، اما با برنامه نویسی به ویژه php تنها آشنایی سطحی دارم. آیا پکیج شما می‌تواند برای من مناسب باشد یا ابتدا باید دوره‌ی دیگه‌ای مثل برنامه نویسی شی کرا و ... رو سپری کنم. با تشکر

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 2 فوریه 2015     10:56 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

منصور

ناظم
22 پست0 تاپیک

من خودم به شخصه تو این دوره شرکت کردم و عالی بود

این سوال رو باید در صفحه http://www.7learn.com/class/3790 از خود اقای آوند بپرسی

ولی اگر نظر کاراموز هاهم برات مهمه توی همون صفحه نظراتی که دوستان نسبت به کیفیت و ... دادند رو هم میتونی ببینی

بله این دوره هم پیشنیازی نداره و میتونه خواسته های شمارو بر اورده کنه برنامه نویسی شی گراء روهم توی این دوره تدریس میشه و نیازی به بلد بودن این مبحث ویا مباحث دیگه قبل از دوره ندارید ولی خب هر موردی که بلد باشید بهتره

2  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .