پیشنهاد های انجام کار در زمینه طراحی وب

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد بابازاده ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 769 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 19 ژانویه 2014     9:30 ب.ظ #

comp101070

Subscriber
13 پست43 تاپیک

با سلام و احترام:

اول باید عذر خواهی بکنم بابت اینکه در قسمتی این سوال رو می پرسم که شاید خیلی ربطی به این موضوع من نباشه ولی دسته دیگری رو پیدا نکردم که مرتبط باشه.

عرضم اینه که فرض کنید تمام مهارت های لازم رو برای اینکه بتونیم به راحتی و سریع یه سایت رو به دلخواه طراحی و پیاده سازی کنیم کسب کردیم.

حال سوالم اینکه در این زمینه اگر نخواهیم جایی استخدام شویم و برای خودمان با هنر طراحی وب مشغول به کار شویم پیشنهاد های شما برای شروع کار چیست؟

منظورم این است که از چه طریقی می شود پرژه های مختلف رو فهمید و گرفت و کار کرد و طراحی کرد.

البته شاید یه مقداری سوالم بی ربط و خنده دار باشه ولی لطفا در مورد این سوال تجربیات خودتون رو بگید تا من یه پیش زمینه داشته باشم ....

ممنون

0  تشکر
یکشنبه ، 19 ژانویه 2014     10:43 ب.ظ #

محمد بابازاده

Subscriber
38 پست13 تاپیک

شما راه های زیادی برای انجام پروژه های مختلف دارید که من به اختصار چند تارو معرفی میکنم

1. ساده ترین راه اینه که خودتون فکر کنید و ایده بسازید و شروع به علمی کردن ایدتون بکنین

2. در استارتاپ ویکند هایی که در ایران برگزار میشه شرکت کنین ، در این رویدادها افراد مختلفی گرداگرد هم میان ، تیم تشکل میدن و شروع به پیاده سازی سایت ها و برنامه های مختلف میکنن ، برای اطلاعات بیشتر میتونید در گوگل سرچ کنید : استارتاپ ویکند

3. یک وبسایت بزنید برای خودتون به عنوان رزومه و شروع به آزاد کاری یا به اصطلاح فری لنسینگ کنید ، برای مثال سایت هایی مثل "پونیشا" این امکان رو فراهم آوردند که کارفرما و پیمان کار تحت نظر وبسایت بتونن به هم خدمت کنن و هردو سود ببرن

4. توی شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک عضو بشین ، برین توی گروه هایی که به طراحی وب و ... مربوط هست ، در اونجا پیشنهادات مختلفی برای طراحی سایت مطرح میشه و شما میتونید با فرد مربوطه صحبت کنید و پروژه رو بگیرید

تشکر 😉

5  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .